To bol vydarený skok cez kaluž.

Suchou nohou cez kalužAutor: bosstonmarsden21 205 videní

Skok do idúceho autaAutor: tigrica12 805 videní

Pezinská Baba 2010 ME slabšie autáAutor: cfkpezinok4 432 videní

Skok do jazera 2Autor: tigrica66 674 videní

Pezinská Baba 2010 ME starý OpelAutor: cfkpezinok6 529 videní

Pezinská Baba 2010 ME ďaľšie staré autoAutor: cfkpezinok6 055 videní

Pezinská Baba 2010 MEAutor: cfkpezinok4 499 videní

Nevybočuj z fronty!Autor: drakonius19 090 videní

Ako nastúpiť do autaAutor: jb10 697 videní

Pozor kaluž!Autor: tigrica27 418 videní

Kaluž na chodníkuAutor: mizzo69 418 videní

Pezinská Baba 4Autor: kamilanka6 664 videní

Pezinská Baba 6Autor: kamilanka7 005 videní
speedshark pred 14 rokmi
kamarat by jej pomohol vstať ale najlepši priatel by jej pomohol vstať hneď potom ako sa prestaňe smiať :D
gukol pred 14 rokmi a 1 m
Keď sa pozriete bližšie tak je pod autom kaluž :)
hayabusa pred 14 rokmi a 1 m
opováž mi taká špinavá sadnúť do auta :D
ebe pred 14 rokmi a 1 m
obrovské Pocikanie :D
makaron6 pred 14 rokmi a 1 m
nechcem mat mokre boticky nechce sa mi obist auto a presadnut od polujazdca radsej budem mokra cela :D
morello pred 14 rokmi a 1 m
Ženskú logiku nikdy nepochopím :D
dzonicropp pred 14 rokmi a 1 m
To mi pripomina cast z Family Guy kde Peter Griffin zabudol ako sa sedi :D
zolonator pred 14 rokmi a 1 m
Miss mokré gaťky :-)
skaryn pred 14 rokmi a 1 m
No mokrá už je.Už len... :D
martindo25 pred 14 rokmi a 1 m
Americky WipeOut :D
1010 pred 14 rokmi a 1 m
to asi dlho hladala kde zaparkuje
jaanci pred 14 rokmi a 1 m
kks ten vyhúkany ksicht 0:07 nemá chybu :D :D
47 pred 14 rokmi a 1 m
Lara Croft :D
asssassin pred 14 rokmi a 1 m
:D
applejuice pred 14 rokmi a 1 m
co je to kaluza? ja poznam len kaluz
kaslemkarmu pred 14 rokmi a 1 m
Lubňa
dony7 pred 14 rokmi a 1 m
to že drbla do tej kaluže mi ani nebolo take smiešne ale to ako z ničoho nič preletela do auta aj stym zvukovim efektom :D :D :D
chadessan pred 14 rokmi a 1 m
Toto mi niekoho pripomína :D. Raz som nastupovala do busu a pred dverami som sa šmykla na štrku...vtedy mi mama zahlasála, že si zabudla cca. 5 metrov od busu mastičku na pery. Nemala som na výber opať šprint a bum. Zvlášny deň a neviem či je vôbec možné sa na štrku pošmyknúť :D
miromich pred 14 rokmi a 1 m
riadne retardovany popis...skok cez kaluzu :D Ked uz tak to je kaluz
makakstromovy pred 14 rokmi a 1 m
:D