Jeden z pôvodných domov mesta Kasota v americkej Minnesote stretol smutný osud, za svojich 150 rokov existencie príliš schátral a nezostalo tak, ako vykonať jeho zbúranie. Miesto, aby ho ale so zemou zrovnala bežná búracia technika, nadšenci sa rozhodli z tejto scény urobiť zábavnou šou. Demolácii vtlačili úplne nový rozmer, keď použili britský obrnený transportér FV432 zo 60. rokov 20. storočia.

Demolácia domuAutor: maban17 878 videní

Demolácia domu vôbec nedopadla podľa plánuAutor: buchnad38 817 videní

Demolácia domu historickým delomAutor: marlborka2028 832 videní

Opäť ďalší poškodený americký obrnenýAutor: hokejka1 059 videní

Ďalší poškodený americký obrnenýAutor: hokejka1 211 videní

Pásový obrnený transportérAutor: miloslav81 362 videní

Obrnený transportér prešiel na mínové poleAutor: miloslav82 212 videní

Najčistejšia demolácia vežatého domuAutor: jasa6 657 videní

Holandský obrnený transportér prešiel vAutor: jano771 670 videní

Demolácia domu - perfektné načasovanieAutor: corcor3 690 videní

Takto to vyzerá, ked obrnený transportér M113Autor: bananqtz687 videní

Trofejný americký obrnený transportér M113Autor: jano772 282 videní

Holandský obrnený transportér YPR-765 vAutor: jano771 475 videní
clovek113 pred 7 rokmi a 3 m
nuž, nie je dom ako dom
arian088 pred 7 rokmi a 8 m
Nech pride k nam hrdina :D :D 60cm podstiveho muriva a 70cm liaty beton zakladov :P Nuz...dedo sa si pripravoval na druhy navrat Arijcov :D :D
kyklopus pred 9 rokmi a 5 m
ked je taky frajer to nech to pride skusit k nam :D
filipsss pred 13 rokmi a 2 m
tomuto hovoria dom :D , papier, sadrokarton, drevo, MURICA
ferotarabaa pred 13 rokmi a 2 m
a potom ked im tam zafuka tak je vsetko zrovnane so zemou :)
misos3 pred 14 rokmi a 1 m
na kartonovy dom to ma celkom slusnu zivotnost
kajsi pred 14 rokmi a 1 m
že dom :-) ... to sú presne tie kartónové americké domčeky....tie by zdemolovala aj naša Škoda 105 :-) a nemuseli sa tam kotiť s transportérom
haha21 pred 14 rokmi a 1 m
nice skoda ze to nebola skola :D :D
freeco3 pred 14 rokmi a 1 m
normalny lacny dom...naco stavat nieco drahe ked pride Katrina a setko zarovna :D
schympanze pred 14 rokmi a 1 m
150 rokov a stale sa nenaucili robit domy
katsudo pred 14 rokmi a 1 m
U nas ma kazdy cigan americky dom, na zrutenie kludne postaci skodovka
bundo pred 14 rokmi a 1 m
transportér.. však na to stačí bicykel
smolko11 pred 14 rokmi a 1 m
americky DOM !!!! keby to je slovensky tak obucha omietku :D
tryton pred 14 rokmi a 1 m
nato potrebovali TANK???? ved to by trabant v pohode zvladol.....
washington pred 14 rokmi a 1 m
Ved to bol tipicki americki kartonovy dom...
pucher pred 14 rokmi a 1 m
Podobnú šopu včera zapálili hasiči na Hasičskej nedeli vo Vrútkach :D
newmemberof pred 14 rokmi a 1 m
Malokedy vidno na jedno video 50x ten isty komentar :)
lukaso121 pred 14 rokmi a 1 m
vazne z 20 storocia? kks keby nenapises som vedla
palo33 pred 14 rokmi a 1 m
ved to je kurin a nie dom
inhuman pred 14 rokmi a 1 m
cez môj poctivý tehlový dom by neprešiel :D