Samozrejme ako inak, nič sa mu nestalo.

Mozgový atlét z lešenia rúcal pomocou kladivaAutor: kalatrava6 568 videní

Stavba lešenia (BOZP LEVEL ÁZIA)Autor: loktibrada14 152 videní

Postavíme lešenie a na to lešenie ešte dámeAutor: loktibrada18 043 videní

Lešenie nevydržalo (Houston)Autor: tigrica28 773 videní

„Co jsem říkal, vole!“ dvaja českíAutor: ondrej2917 302 videní

Zabitý kovovou rúrou z lešeniaAutor: benyxxxx7 638 videní

Lešenári (BOZP lvl. Pakistan)Autor: kapitankrumpla18 807 videní

Držkopád pred celou triedouAutor: mirko666222 725 videní

Ako doraziť seba a kolegu pomocou lešenia?Autor: godzilla12 906 videní

Sjetý týpek netrafil moreAutor: mirko66624 775 videní

V Česku spadol cyklista priamo uprostred cesty,Autor: eennee6 671 videní

Sklamem vás, nebude to lešenie..Autor: 99dida21 252 videní

Buranie a nasledne stavanie leseniaAutor: zuchanek3 668 videní
pajke pred 12 rokmi a 11 m
Pretočte si to rovno na 0:40 :)
mikinkoboom pred 13 rokmi a 3 m
a zase boha neni pokračovanie .
martin94 pred 14 rokmi a 1 m
opilci su asi nesmrtelny vo večinu pripadoch
palozo pred 14 rokmi a 1 m
našiel skratku ako dole :)
makakstromovy pred 14 rokmi a 1 m
Ludia najprv jásali a na konci kričali..? čo čakali nebodaj že odtial zleze sám po svojich ?? :D
marabu pred 14 rokmi a 1 m
Konečne, už som myslel, že nepadne, také dlhé to bolo.
michaello pred 14 rokmi a 1 m
akoze zasa pointa zostala na leseni?........
newmemberof pred 14 rokmi a 1 m
No ak je toto lesenie...
zipo7 pred 14 rokmi a 1 m
hore nevyleti, dole ho najdu.. :D
flou pred 14 rokmi a 1 m
a kludne si to posunte na 35....40tu sekundu
robo1975 pred 14 rokmi a 1 m
Jumper:D
miro7833 pred 14 rokmi a 1 m
cesta dole bola rýchlejšia :-)
walther pred 14 rokmi a 1 m
kebyze to spravii niekto triezvy uz by bolo daavno po nom. hold opityy majuu stastie
1lulko1 pred 14 rokmi a 1 m
boze ako milujem videa vypnute skor sa to najdolezitejsie z celeho videa zacne diat kks...
eliphas pred 14 rokmi a 1 m
inak mirko6662 s dialky ta tvoja profilovka vyzera jak radicova :D
elfo pred 14 rokmi a 1 m
ožrani majú šťastie,recept na nesmrtelnosť : buď vkuse ožratý ;)
guru696 pred 14 rokmi a 1 m
prečo je klasická reakcia báb vždy hentak zvrešťať ...??? :D
noha88 pred 14 rokmi a 1 m
Som čakal celý čas že nech už sa zdrbe...A potom to ani vidno nebolo
smallwilcan77 pred 14 rokmi a 1 m
ja som raz spadol z motorky a potom ma preslo auto a este aj kohut a potom zastavili kolotoc :D
dezlo pred 14 rokmi a 1 m
celých 40 sekund som si v duchu vravel už spadni ty ****