Slovensko - Kanada 2:3

zobraziť viac ↓
h4cker 15 408 videní

Slovenskí hokejisti prehrali v prvom zápase na MS v Helsinkách po celkom obstojnom výkone. Skóre otvoril v 14. minúte Kanaďan Benn. Za Slovensko vyrovnal v 22. min Tomáš Tatar po peknej prihrávke Juraja Mikúša. Kanaďania sa opäť dostali do vedenia v 33. min vďaka Eberlemu a o tri minúty zvýšil na 3:1 Ladd. V tretej tretine znižoval v 43. min Milan Bartovič.

• nadvatahy pred 11 rokmi a 10 m
    hraju ako zadarmo... mat take prachy za hokej, tak ma kludne mozu postavit do utoku a rozkusem aj branu ?D :D :D

• mnp pred 11 rokmi a 10 m
    ziadne prekvapenie

• ekevio pred 11 rokmi a 10 m
    Len aby komentátorom neodišiel hlas z tej Freeway coly :D a keby ste náhodou nevedeli že kde sa táto cola dá kúpiť tak vám tak Lidl dal aj takú malú pomôcky s pohárikom :DDD

• pekloqq pred 11 rokmi a 10 m
    lepsí by boli keby už konečne vyhrali :D

• altctrl pred 11 rokmi a 10 m
    páči sa mi že tam prišlo toľko Slovákov povzbudzovať :)

• quakee pred 11 rokmi a 10 m
    Och, milujem ten Nightwish v pozadi ;)

• pista3000 pred 11 rokmi a 10 m
    hrali super ! ! ! ten 2gol som nechapal :D ako moze dostat s 5stupnoveho uhla gol ale tak co uz hrali super konecne aj strielali !

• zenox pred 11 rokmi a 10 m
    vdaka bohu uz tam su aj mladsi a nie tie akoze ´hviezdy´ ... drzime palce

• ku8ec pred 11 rokmi a 11 m
    Pekný vyrovnaný hokej.Množstvo akcii a aj mladých talentov.Čo tam robí ale Marcel Hossa? Mohli tam dať niekoho iného miesto neho.

• italiana pred 11 rokmi a 11 m
    Veľmi dobre hrali keď si dáte aj v 2002 sme prvý zápas prehrali aj na ZOH 2010 vo Vancoury sme prehrali ja naším chlapcom stále verím a určite je krajšie podľa mňa vyhrať zlatú medailu každých 10 rokov ako každé 3 roky to už by aj každého omrzelo ako napr. Kanada Rusi

• 55robo55 pred 11 rokmi a 11 m
    ja zvedavý koho nahradí Handzuš :) tiež by som vyskúšal aj Hovorku abo Špirka nesú zlí :D hlavne tú 1 formáciu obmeniť bo hrala najslabšie :(

• 87smoky87 pred 11 rokmi a 11 m
    No čo prehrali sme, stáva sa ale hlavne že tam mame Hossu !

• robo1975 pred 11 rokmi a 11 m
    Čo dodať iba že bojujme ale najviac ma prekvapil svojim vykonom a dravosťou TATAR klobuk dole:D

• jozo867 pred 11 rokmi a 11 m
    nevadi...krasny hokej zahrali nasi..dufam ze budu pokracovat v takychto vykonoch hlavne takych ako hrala tretia petka ...

• docentvagimir pred 11 rokmi a 11 m
    dostal som chut na freeway colu :D

• kiwispooky pred 11 rokmi a 11 m
    kua tak moc jsem vám přál výhru, pěkný hokej tam kucí předvedli :)

• newmemberof pred 11 rokmi a 11 m
    To vazne teraz budu na hlavnej stranke kazdy den vysledky z hokeja ? :)

• ma11221 pred 11 rokmi a 11 m
    Ale celkom dobre sa drzali myslel som ze to dopadne 10:0 pre Kanadu :D

• fatalerror pred 11 rokmi a 11 m
    LIDL poháre a FREEWAY cola :D :D :D

• marfiacka pred 11 rokmi a 11 m
    Fanúšik, ktorý fandí len keď sa vyhráva nie je správnym fanúšikom. Podľa mňa hrali dosť dobre, len spravili pár chýb na ktoré doplatili, jednoznačne hrajú lepšie ako na Euro Hockey Challenge a ako na predchádzajúcich MS.. :) aj Hamerlíkovi sa dosť dobre darilo... a v poslednej tretine vyvíjali dobrý tlak :D jedna prehra, to sa ešte nič nedeje :D