Síce nie je film nový (je z roku 2008),no mne sa moc páčil a tak som nemohol odoľať dať sem trailer k tomuto skvelému filmu.

Outlander - Nightwish - byebyebeautifulAutor: hittman013 648 videní

TECHNO VIKING bol v sobotu na pártyAutor: oldie10 556 videní

Techno VikingAutor: tornado130 822 videní

Android Jely Beam Mitsubishi OutlanderAutor: foxdown3 029 videní

Mitsubishi Outlander na diaľkové ovládanieAutor: gaun3r673 576 videní

Lovci vikingů,S01E06Autor: eninka1 149 videní

Škola vikingů,S01E07Autor: eninka1 115 videní

Škola vikingů,S01E09Autor: eninka993 videní

Åland - Viking Line AmorellaAutor: dominic2 064 videní

Škola vikingů,S01E10Autor: eninka754 videní

Škola vikingů,S01E02Autor: eninka1 160 videní

Zdolavanie slovenských lesných ciest pomocouAutor: zuchanek4 610 videní

Škola vikingů,S01E05Autor: eninka798 videní
strelec pred 14 rokmi a 2 m
toto bol celkom fajn film :) díky za pripomenutie, asi si ho pozriem znovu ;)