Na prvý pohľad sa zdá, že sa jedná o obyčajný výron koronálnej hmoty, avšak pri bližšom a niekoľkokrát zrýchlenom pohľade je zjavné, že objekt sleduje rotáciu Slnka.

Podivný objekt pri Slnku.Autor: ezechyel9994 002 videní

Najrýchlejší človekom vytvorený objekt saAutor: hurley18 675 videní

Ufo lietaAutor: runda2892 087 videní

UFO nad Kremľom?Autor: maban18 267 videní

UFO, takzvaný neidentifikovaný lietajúci objektAutor: antixxx5 152 videní

UFO Košice 2008Autor: kika3337777 452 videní

Černoška VS. neznámy lietajúci objektAutor: 155133 941 videní

Video portorickej armády poteší fanúškov UFOAutor: castaneasrativa3 037 videní

Neznámy objekt odklonil od Zeme meteorit.Autor: ezechyel9995 249 videní

Kozmické lode pri slnku, špeciálna analýzaAutor: thebud7 887 videní

Neznámy objekt na obloheAutor: runda2891 930 videní

UFO nájdenýAutor: 6430521 664 videní

UFO nad Prahou, 2013Autor: zxretrosoft3 640 videní
truman84 pred 9 rokmi a 9 m
Jasne ze je UFO čerpá zo slnka plazmu pomocou magnetických polí, o tom mlel už Maxwel
praskac pred 11 rokmi
kto to postrhne da mi za pravdu je to sokujuce...
praskac pred 11 rokmi
0:46 sec ja tam vidím ako keby človeka ktorý ma na seba oblečene ako keby rúcho a ako keby utocil ma v rukách kopiju a ma na nohách sandále.
ezechyel999 pred 12 rokmi a 10 m
To mimozemská loď opravuje Slnko :-) to je dôkaz, lebo v okolí Slnka je 6 mil. stupňov Celsia
adommm123 pred 12 rokmi a 10 m
Prvý krát vidím toto relatívne staré video, ale nemôžem si pomôcť. vyzerá to, ako typ SciFi pohonu, ktorý odčerpáva energiu z objektu A (napr. Slnko niekoľko svetelných rokov od našej sústavy) a používa ju ku vytvorení priestorovej trhliny k objektu B (našemu slnku)...usudzujem tak kôli netradičnej stabilite, tvaru a veľkosti......zaujímavé video....
xdiablosk pred 13 rokmi a 4 m
Podla mna toto uz nieje sranda ale to su uz dôkazy nechapem ludi ktory sa tomu smeju niesme sami vo vesmire
djdodo pred 14 rokmi
ja nic nevidím také zvlastne
antixxx pred 14 rokmi a 1 m
to je chuck norris :D:D
marlboro1010 pred 14 rokmi a 1 m
boli natankovat :-p
leetsy pred 14 rokmi a 2 m
ufoni cucaju slnko :D:D
phillip01 pred 14 rokmi a 2 m
Uvedomujete ze ten objekt ak je to ufo, je potom asi 300 krát vacsi jak nasa Zem ??? :o
ac pred 14 rokmi a 2 m
Neviem čo tam je ale nič nevidím :D
1lulko1 pred 14 rokmi a 2 m
ja som to nebol dpč..
greendex pred 14 rokmi a 2 m
aj ufo musi tankovat :)
qlpa pred 14 rokmi a 2 m
Naše kráásne slnko.....a tiež prdí...:D
crael pred 14 rokmi a 2 m
Samozrejme, prečo by to nemohlo byť UFO? Tepolota takmer 1.000.000C, vesmírna loď o veľkosti Jupitera :)
monteroso pred 14 rokmi a 2 m
to napravo vyzeralo ako keby spermia opustila vajicko...
mriolek pred 14 rokmi a 2 m
5g51j1 nb1551G15FD1B551fg5fyh11bv50 00d5h5880X 095004T85G10
kacala pred 14 rokmi a 2 m
mg dost nas okradaju cigani a politici a este aj ufo nam viciciava slnko :D:D:
minos pred 14 rokmi a 2 m
podľa mňa si len niekto prišiel natankovať trošku energie