Čo by ste robili keby sa vám stalo toto?

Gags - ochutnávka špagietAutor: johnbanan21 382 videní

GAGS - ZáchodyAutor: murki31 225 videní

GAGSAutor: pepo994111 392 videní

GAGS - Bomba pod autom Autor: coje38 708 videní

Nachytávka Mega - popcornAutor: usiak38 078 videní

Papagáji...Autor: tozobor6 358 videní

Špeciálna žabaAutor: tozobor31 620 videní

Nachytávka - VýťahAutor: tozobor40 976 videní

CasanovaAutor: tozobor127 555 videní

Fotka s duchom - nachytávkaAutor: noha8869 890 videní

Pobozkaj maAutor: sheyvie54 591 videní

Zlodeji telefónovAutor: coje46 662 videní

Oholené podpazušieAutor: tozobor12 765 videní
ritpumpa3000 pred 13 rokmi a 4 m
tak ja by som sa smaaal.. :D (ganja)
petor99 pred 13 rokmi a 4 m
Nezaplatil a išiel preč ... :D