Už od dávnych čias sa združovali ľudia sebe podobný, čo sa zapísalo hlboko v našich génoch a prežívali len tí ktorí si chránili svoje teritórium, svoje rodiny, gény a hlavne to čím sú. Prečo červený vtáci lietajú s červenými, modrí s modrými.. Je nám to dané od Boha aby sme boli iný ako ostatný, a tí čo neveria v Boha v silu matky prírody musia, nerobme zle samy sebe, budme tým čím sme...

Predsudky,xonofóbia - zlo alebo prirodzenosť?Autor: grobar4 224 videní

V núdzi spoznáš rozdiel...Autor: heorot5 742 videní

To mi nejako nevychádza... alebo nieje rasizmusAutor: mmmccc3 882 videní

Niet nad prirodzenosťAutor: ths3 481 videní

Černošský rasizmus neexistuje. Vraj. SociálnyAutor: pavelfcb4 939 videní

Ako začína a končí Multikulturalizmus (CzAutor: monssi2 965 videní

Multikulturalizmus a Imigrácia, kto za týmAutor: kanara4 561 videní

Židia podporujú multikulturalizmusAutor: dave7773 667 videní

Rasizmus vo výťahuAutor: noone114 245 videní

POLAČIK: Pellegrini chce zmariť ďalšieAutor: sho57 videní

Prečo sú ľudia zlí?Autor: 4nonym2 830 videní

Multikulturalizmus v AnglickuAutor: proxy22231 658 videní

Stv 1: Gény SlovákovAutor: mino49913 410 videní
matrix pred 14 rokmi a 3 m
spravat sa prirodzene znamena totalnu anarchiu..chaos
helios pred 14 rokmi a 3 m
pre mňa prirodzenosť................