Keby tam nebolo toho skla, asi by mu skočil na chrbát a pohrýzol ho do krku.

Opičiak tanečníkAutor: benyxxxxx22 305 videní

Opice z Bojnickej ZOOAutor: polex17 977 videní

Pavián a jeho reakcia na kúzloAutor: mymo46 033 videní

Nadržaný opičiakAutor: equinox33 165 videní

Neotravuj opice, ktoré chcú súložiťAutor: calado6614 351 videní

Najtučnejšia opica ThajskaAutor: pseudoturneri38 208 videní

Keď šimpanzovi prehoria poistky!Autor: gomez32165 273 videní

Zvieratká a skloAutor: misura2 477 videní

Opice v zoo za teplého dňaAutor: tegernako3962 309 videní

Opustená opička Punch mala ťažký deň poAutor: ddt8 062 videní

Playboy opičiakAutor: suky80 246 videní

Nadrzany opiciak v zoo posiluje honiceps:)Autor: zazracnedieta3 620 videní

Počkaj, ešte ťa opáčim!Autor: shitmaster32 109 videní
appcrashko pred 13 rokmi a 2 m
Keby tam nie je to skl strašne by ho zmastil gibon,tie opice majú obrovskú silu :)
vedtosomja pred 14 rokmi a 2 m
keby to spraví mne tak zinfarktujem :D
renka pred 14 rokmi a 4 m
to sklamanie ked sa vycapila na to sklo :D
mirkenzye1 pred 14 rokmi a 4 m
uzastne ako rychlo sa vie takto pohybovat
skerys pred 14 rokmi a 4 m
maju peknu spomienku
jeak pred 14 rokmi a 4 m
ruky má dlhé jak opica :D:D
garniza pred 14 rokmi a 4 m
:D:D:D
smithandrej pred 14 rokmi a 4 m
2 Dislike dali gorily..
oslik28 pred 14 rokmi a 4 m
Som sa zlakol ked tam skočila :D
scotty pred 14 rokmi a 4 m
Indiana Jones :D
point pred 14 rokmi a 4 m
žasnem ako ta opica si to dobre načasovala :D
chadessan pred 14 rokmi a 4 m
opice to vedia roztočiť :D:D:D
ziko1414 pred 14 rokmi a 4 m
akyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy parkour :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
diablo pred 14 rokmi a 4 m
taky život by som bral ako ten opičiak škrabať sa na riťi pobehať po preliezkach najesť dostanem ta čo nedobre?
patkos pred 14 rokmi a 4 m
on sa tam podľa mňa naschvál postavil lebo vedel že ta opica tak chce odlakať každeho :D :D
fefe525 pred 14 rokmi a 4 m
skoda ze aj my nedokazeme to co opica
edildo92 pred 14 rokmi a 4 m
jak sa tam rozplestil :D...boha ale riadny akrobat,klobuk dole pan opiciak!
dnbdubstepfany pred 14 rokmi a 4 m
chytrá opička :)
newmemberof pred 14 rokmi a 4 m
Ach jaj... zas tie politicke videa... :)
muut pred 14 rokmi a 4 m
Jaké prekvapko:D