Vydarený kanadský žartík so stĺpom a autom.

DemonštráciaAutor: kryton7148 553 videní

Skrytá kamera - šaty na pol zadkuAutor: 7baby716 276 videní

Skrytá kamera - erekciaAutor: 7baby711 050 videní

Skrytá kamera - lietajúca ženaAutor: 7baby712 330 videní

Skrytá kamera - dieťaAutor: delamio24 184 videní

Kráska a zvieraAutor: suky60 235 videní

Skrytá kamera: Test nových zamestnancov Autor: marek8682 010 videní

PolievočkaAutor: tigrica70 140 videní

Prosím, otvoríte mi kufor ?Autor: kerfastos8 397 videní

Skrytá kamera - na koňaAutor: nanuk80 444 videní

Skrytá kamera - plážAutor: noone431 934 videní

Duch v zrkadle 2 - nachytávkaAutor: eu13 003 videní

Skrytá kamera - keď chce ísť malý chlapec naAutor: 7baby714 633 videní
moviekiller pred 15 rokmi a 2 m
a ty na 5...
moviekiller pred 15 rokmi a 2 m
to koko krat museli to auto vymienat alebo opravovoat ???
angela pred 15 rokmi a 7 m
sranda musi byt
tb2611 pred 15 rokmi a 11 m
skoda aut skoda penez.. ehm... nemohly by to byt auta na srotovne ??? vas nenapadlo
meimei pred 17 rokmi a 1 m
skoda aut
otec007 pred 17 rokmi a 1 m
Tak toto je bomba nápad,chudáci ludkovia...
doxik pred 17 rokmi a 4 m
hh brutal :D:D:D ten stlp asik musi bit dajaki tasky ked ho nikto newie udrzat :D:D:D:D:D:D:D:D
assassinik pred 17 rokmi a 5 m
funman sak to len zo srotoviska dajake vraky pobrali ale dobre to je:D
tatran12 pred 17 rokmi a 6 m
trochu sranda ale nic moc
funman pred 17 rokmi a 6 m
ty museli mat penez?DE
pollo6911 pred 17 rokmi a 7 m
ttrapos....sak je to len zart.........
chocholousek pred 18 rokmi a 2 m
Veľmi by som nehladkal tých ľudí... Mohli by podať trestné oznámenie za obťažovanie :-)
luboka pred 18 rokmi a 3 m
Super situácie !!!!!