Motoclub Okruhle uvadza prve zimne jazdenie . Prosim komentujte

KTM 300EXCAutor: bambin004 260 videní

Honda napadla KTM (Poľsko)Autor: luckerr35 570 videní

KTM 690 smAutor: gt19985 484 videní

Test KTM exc r 450 a exc r 530Autor: frosty278 888 videní

KTM EXC 300Autor: myo1751 006 videní

KURWA motorkaAutor: uhorkac7 297 videní

Enduro - Záhorácke PieskyAutor: metalpej11 800 videní

KTM 450 ExcAutor: timo04117 066 videní

Čo je to jazdenie na motorke?Autor: eltomas18 164 videní

Johnny Aubert Enduro 100%Autor: rider772 662 videní

KTM exc 525Autor: pentium5 395 videní

Simson S51 EnduroAutor: therandall20210 722 videní

KTM Freeride E - Elektrická motorkaAutor: bambin0023 986 videní
freeridesv pred 14 rokmi
to neni voznie ale prve zimne trapenie :D :D
gladio pred 14 rokmi a 5 m
dobre witocil