Thunder tiger MTA 4 S28,Revo 3.3 , Jazdene v Námestove na vlastnej treti za domom. Sme len amatéri brať do úvahy :)

RC off roadAutor: jeepwrangler13 336 videní

RC off road 2Autor: jeepwrangler7 770 videní

Zimné jazdenie na dušiAutor: davidoss23 615 videní

RC autíčko ide po vodeAutor: oliverko555560 968 videní

Extrémny Off road 2Autor: jeepwrangler31 866 videní

Rc autíčkoAutor: dr1ft3r10 028 videní

RC autíčkoAutor: koxo17 940 videní

Off road Motešice 2Autor: majoca22 555 videní

Americký Off roadAutor: jeepwrangler27 696 videní

Ruský off-roadAutor: bajlachvt96 781 videní

Off road radovánkyAutor: godzilla3 693 videní

Traxxas Revo 3.3Autor: robocar19 460 videní

Off-road v MooskveAutor: angerfistt945 videní
ecojuice pred 11 rokmi a 10 m
super :D pekne video
martinsavage pred 14 rokmi
zravim vas chalani! draha je super, auta tiez, ide vam to fajn. chcelo by to viac nadsencov aby sa ohlasovali. chceme zorganizovat zraz amaterov rc off road a nedari sa nam zohnat ludi. drzim palce aby vas to bavilo a darilo sa.
palko155 pred 14 rokmi a 1 m
taku drahu mat a tie auta
kiko188paprciak pred 14 rokmi a 1 m
to riadne frci :D
robocar pred 14 rokmi a 4 m
Pekné videjko chlapci. Aj ja by som chcel mat aké sranu a traz za domom mal len také obycajnejsie buggy NICE
kikoosvk pred 14 rokmi a 4 m
uf to je ešte keď nebol sneh
andrej1984 pred 14 rokmi a 4 m
paradicka...halusticka..:)ale tak mat toto v mojom dectve tak som frajer:)
snakeparadise pred 14 rokmi a 4 m
ten hlas v pozadí:d ty si taký debil ,taký debil :d:d:d:d
brezapp pred 14 rokmi a 4 m
paráda :))) aj ja chcem
zitko pred 14 rokmi a 4 m
aj ja mam take len o kus väčšie a rychlejšie
prdo1990 pred 14 rokmi a 5 m
jak sa vola pesnicka???
presovcan599 pred 14 rokmi a 5 m
Pekné :)
herc123 pred 14 rokmi a 5 m
podobne ako v GTA Vice City___či ?
dodicheck pred 14 rokmi a 5 m
čo taká sranda stojí ?
anfe pred 14 rokmi a 5 m
aj ja chcem takú hračku :D paráda
dawid654 pred 14 rokmi a 5 m
no ja som z Námestova...musim povedal nice chlapi a ide vam to aj teraz ked je meter snehu? :D
xerofero46 pred 14 rokmi a 5 m
ak vy ste amatéri tak potom ako musia chodiť profesionáli:)
bbsrs pred 14 rokmi a 5 m
RC Drift-ing je podľa mňa zaujímavejší, ale video v pohode :)
dnesbezmena pred 14 rokmi a 5 m
pekne videjko :) a môžem sa opytať kolko cca stoji take autíško ?
devils pred 14 rokmi a 5 m
Aj ja som z Námestova pekna robotka :D