Rc off road Orava

zobraziť viac ↓
davidoss2 10 994 videní

Thunder tiger MTA 4 S28,Revo 3.3 , Jazdene v Námestove na vlastnej treti za domom. Sme len amatéri brať do úvahy :)

  • Kvalita:
  • Zverejnené: 14.1.2012 10:45
  • Páči sa: 79% (33 hlasov)
  • Obľúbené: 7
  • Komentárov: 55
  • Dľžka: 3:24
  • Kategória: auto-moto
  • Tagy: rc off road, orava, revo 3.3, thunder tiger, námestovo, rc, autičko na dialkove, nitro, sranda
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (55)
zobraziť viac ↓
  • ecojuice pred 11 rokmi a 10 m
    super :D pekne video

  • martinsavage pred 14 rokmi
    zravim vas chalani! draha je super, auta tiez, ide vam to fajn. chcelo by to viac nadsencov aby sa ohlasovali. chceme zorganizovat zraz amaterov rc off road a nedari sa nam zohnat ludi. drzim palce aby vas to bavilo a darilo sa.

  • palko155 pred 14 rokmi a 1 m
    taku drahu mat a tie auta

  • kiko188paprciak pred 14 rokmi a 1 m
    to riadne frci :D

  • robocar pred 14 rokmi a 4 m
    Pekné videjko chlapci. Aj ja by som chcel mat aké sranu a traz za domom mal len také obycajnejsie buggy NICE

  • kikoosvk pred 14 rokmi a 4 m
    uf to je ešte keď nebol sneh

  • andrej1984 pred 14 rokmi a 4 m
    paradicka...halusticka..:)ale tak mat toto v mojom dectve tak som frajer:)

  • snakeparadise pred 14 rokmi a 4 m
    ten hlas v pozadí:d ty si taký debil ,taký debil :d:d:d:d

  • brezapp pred 14 rokmi a 4 m
    paráda :))) aj ja chcem

  • zitko pred 14 rokmi a 4 m
    aj ja mam take len o kus väčšie a rychlejšie

  • prdo1990 pred 14 rokmi a 5 m
    jak sa vola pesnicka???

  • presovcan599 pred 14 rokmi a 5 m
    Pekné :)

  • herc123 pred 14 rokmi a 5 m
    podobne ako v GTA Vice City___či ?

  • dodicheck pred 14 rokmi a 5 m
    čo taká sranda stojí ?

  • anfe pred 14 rokmi a 5 m
    aj ja chcem takú hračku :D paráda

  • dawid654 pred 14 rokmi a 5 m
    no ja som z Námestova...musim povedal nice chlapi a ide vam to aj teraz ked je meter snehu? :D

  • xerofero46 pred 14 rokmi a 5 m
    ak vy ste amatéri tak potom ako musia chodiť profesionáli:)

  • bbsrs pred 14 rokmi a 5 m
    RC Drift-ing je podľa mňa zaujímavejší, ale video v pohode :)

  • dnesbezmena pred 14 rokmi a 5 m
    pekne videjko :) a môžem sa opytať kolko cca stoji take autíško ?

  • devils pred 14 rokmi a 5 m
    Aj ja som z Námestova pekna robotka :D