Likvidácia maďarského obyvateľstva zo Slovenska. Načo nám je Slota, keď máme Benešove dekréty.

Vianocny pozdrav ozbrojenym zlozkam - MinisterAutor: zaiav1 667 videní

Aj Slováci aj Maďari v číslachAutor: antverti4 917 videní

Peter Socha zakladá slovanskú úniu - včetneAutor: petkososka5 218 videní

Opití Maďari Autor: suky154 156 videní

Techno Maďari (ozosep)Autor: imperrus4 238 videní

MaďariAutor: tomik00720074 522 videní

Piate výročie samostatnosti Slovenska (1944)Autor: phoenix3 809 videní

Druhá svetová vojnaAutor: tomik007200723 226 videní

Erupcia sopky VezuvAutor: benyxxxx27 819 videní

Operácia OverlordAutor: strelec12 535 videní

Kamikaze dokumentAutor: bastardxxx603 videní

Velké bitvy Saipan a Tinian 1944Autor: pitres5 653 videní

Velké bitvy Guam 1941 - 1944Autor: pitres3 449 videní
telefonbudka pred 11 rokmi
Mimichodom Sudety sa píše a nie Sudéty
telefonbudka pred 11 rokmi
ani to nedopozarám a že nemcov nenapadne žiadat sudety?
telefonbudka pred 11 rokmi
1000 rokov ste sa nám tu srai menung haza,jaj ale moji milý my Slováci sme povstai proti Fašizmu vy ste si len užívali a ked ste mali za to pykat tak nie ale fuj.
kileratyv pred 12 rokmi a 6 m
Celé toto video je tragédia, to oni nás vždy utláčali a diskriminovali aký chudáci sa teraz robia,autonomiu by chceli a neviem čo ešte tam nech si zostanú kde sú a nech sa starajú do seba.
pobi90 pred 14 rokmi a 5 m
Keby neboly benesove dekrety tak tu dneska mozno vobec niesme
djvega pred 14 rokmi a 5 m
:D:D:D.......ach uz davno ma nic tak dobre nerozosmialo......madari....madari.....uvedomte si ,ze ste nam ukradli toto uzemie uz pred tisic rokmi.....takze sme ciastocne dostali len spat svoje uzemie.......
pucher pred 14 rokmi a 5 m
:D Hneď prvý nápis vo videjku pobavil :D Neviem, prečo to nie je v kategórii zábavné :D
slovacisko25 pred 14 rokmi a 5 m
ze madarska tragedia.
a co robili madari slovakom?
ved nasi predkovia pocas silne madarizacie sa ani nemohli vzdelavat po slovensky , ba ani nemohli na verejnosti po slovensky hovorit, a este aj slovenske deti deportovali do madarskych rodin a by z nich boli madari.
toto video je typicka madarska propaganda