Ako som si vyrobil zváračku, či vlastne zdroj na ťahanie oblúkov. Zdroj je vlastne len tlmivka 250W 25A diodový mostík a výstupná tlmivka. Viac na http://tranzistor.webnode.sk

Tavenie striebornej minceAutor: pixko35 877 videní

400 kVAutor: smoop22 024 videní

Pán elektrikár kontroluje poistkyAutor: baltazarq121 145 videní

Zváranie pomocou TIG zváračkyAutor: wlkodlacik22 628 videní

Strom pod vysokým napätím (Brazília)Autor: hosentroger21 938 videní

Elektrický oblúkAutor: marlborka2032 084 videní

Keď vyhorí transformátorAutor: th0r24 873 videní

80mm oblúk kde je oblúk biely....Autor: klucka12 163 videní

Idylický výhľad z kuchyne v meste TomskAutor: arilus26 963 videní

Práca na živom vedení 115 kV (skoro sa po....)Autor: biomarecek46 521 videní

Homemade sexAutor: muro56t76 814 videní

Skratuje 110 kVAutor: neo56 912 videní

Katalánsky oblúk - oblúková tehelná strechaAutor: wilonator87 664 videní
gu81 pred 14 rokmi a 6 m
no ja viem... :D ale pekne to taví kamene a kovy..
lukas600 pred 14 rokmi a 7 m
ze zvaracka skor skratmasina hjehee