Majiteľ kúpe svojich 9-týždňov starých ježkov. Keď som bol malý, tiež som raz takto kúpal morské prasiatka. Všetky o 15 minút zdochli na šok.

Ježko v "aquaparku"Autor: peros38 361 videní

Kto sa to v tom umývadle kúpeAutor: kosicka3 828 videní

Šťastní to ježkoviaAutor: srdce19 272 videní

Opitý ježko v záhradeAutor: vandalek37 173 videní

Kúpeľ pre bezsrstého potkanaAutor: tigrica51 925 videní

Králik si užíva kúpeľAutor: herecka96 379 videní

Ježko vo vodeAutor: tigrica51 210 videní

Malý ježko si dáva šlofíkaAutor: chupp440 704 videní

Kačiatko vo svojom živleAutor: lajkit43 988 videní

Na návšteve u ježkovAutor: esterina13 771 videní

Pozri, aký je ten ježko zlatý!Autor: biolog82 596 videní

Biele, mäkučké a nepichľavé!Autor: srdce20 658 videní

Zlatý ježkoAutor: boomer31 353 videní
phatrick pred 9 rokmi a 9 m
skorej by som povedal že čas topenia :D :D
fofelko pred 11 rokmi a 7 m
:D a vidno kto je tam šéf, zakempil pri točke :D :D
fofelko pred 11 rokmi a 7 m
Myslím že sa im to moc nepozdáva ale ako alternatívny bežiaci pás pre ježky je to super :D
tigricinarit pred 12 rokmi a 8 m
plavaju lepšie ako pesa!!!
galileo26 pred 13 rokmi a 3 m
m&jiteľovy asi nedochádza že ani jeden vo vode ostať nechcel, nieto žeby sa ešte mali kúpať...
lukooo pred 13 rokmi a 5 m
medzitym tam aj nasrate... :D
brambora pred 13 rokmi a 9 m
Kde ste zaspali? Toto sú ježkovia bielobruchí z odchovu, nájdete ich už aj na Slovensku v niektorých obchodoch so zvieratkami, takí ježkovia nemajú parazity, rovnako ako potkany z odchovu, toto nie sú žiadne zvieratká z ulice. Ježkovia sa môžu kúpať, ale nie takto, aby ich nechali topiť sa. A to, že mu umreli morčatá kvôli vlastnej sprostosti, vôbec nie je smiešne. Od 6tich rokov som mávala škrečka a nikdy som na ňom také príšerné pokusy nerobila, čo to je za vadné decká, keď sa so zvieratkom hrajú ako s futbalovou loptou, také zvieratká vôbec nie sú na hranie a mali by si to uvedomiť aj rodičia, ktorí im ich kúpia.
miricajka44 pred 13 rokmi a 9 m
no koment pri niektorych videach zastava pri najmansom rozum
stetka pred 14 rokmi
ježiši to ste normalni ti majitelia asi nevedia nič o domacich ježkov ! 1.zasada je nekupat nikdy ježkov !! určite po 12 hodinach zomrely tak RIP
nana123 pred 14 rokmi
je mi luto zvierat ktore chovaju taki pribrzdeni ludia ako tento..
jashulka pred 14 rokmi a 7 m
pekné umývadlo :D
ale chudáci ježkovia :(
dhool pred 14 rokmi a 7 m
takto fajne som sa na tych komentarov od Greenpeaceakov nenasmial :D ... boze ludia vy ste taky naivny :D
sp3nat pred 14 rokmi a 7 m
Majiteľ kúpe svojich 9-týždňov starých ježkov. Keď som bol malý, tiež som raz takto kúpal morské prasiatka. Všetky o 15 minút zdochli na šok. :D :D :D toto tak skoro nerozdýcham :D :D
sartre pred 14 rokmi a 7 m
Chudatka,ved ked im pri konci vypusti tu vodu tak sa nevedia pomaly pohnut od vycerpania! Tomu ko..tovi ruky polamat a nie zvierata do nich dat!
fischer pred 14 rokmi a 7 m
Ucia sa plavat :) ale akosi im to nejde.
carram pred 14 rokmi a 7 m
morski ježkovia :)
wildg pred 14 rokmi a 7 m
boroci jak je mučí
antifakerka pred 14 rokmi a 7 m
zajmave ja morčata kupem stale a nikdy mi nepokapaly :D
eyes pred 14 rokmi a 7 m
viac ma zaujal popis videa,ako samotne video :D
miasen pred 14 rokmi a 7 m
porcelánové vezenie :D