Juj fajne vínko bolo...

Pijú nielen Rusi!Autor: damca4 247 videní

Dala by som si červené vínko, no nemámAutor: esterina13 637 videní

Počas karantény pozval k sebe kamarátov naAutor: cocacola29 929 videní

Ožďany a Cike + vínoAutor: drisko13 331 videní

10 z 10 someliérov neodporúča piť víno taktoAutor: pishishvor31 072 videní

Alkohol a gitaraAutor: plizza7 253 videní

Fontána pre nesvedomitého vináraAutor: tomek17 356 videní

Rusi a alkohol (dokument)Autor: 007andrej0074 563 videní

Ako sa to robí - VínoAutor: axeon22 022 videní

Ach to vínko, vínečko!Autor: vydriduch20 533 videní

Otvor si víno zapaľovačomAutor: godzilla22 970 videní

Pupkáč "decentne" degustuje vínkoAutor: godzilla53 550 videní

Keď chceš urobiť dojem na pracovnej večeriAutor: demonoid20 174 videní
tigrica pred 17 rokmi a 1 m
Pezinsko-zamocke cervene polosladke? uz ho nevyrabaju :D