Japoncom naozaj stačí málo, vedia sa zabaviť dokonca aj na schodoch...

Zábavná japonská TV šouAutor: libed89 957 videní

Ktorý je tvoj favorit? (bláznivá japonskáAutor: adampl27 797 videní

Po schodochAutor: tigrica11 520 videní

Guma na tvári - japonská šouAutor: leon61586 688 videní

Japonská šteklivá šou.Autor: chefe52 422 videní

SUV-čkom po schodoch? (Čína)Autor: yannik16 133 videní

Najbolestivejšia japonská TV šouAutor: luda57 611 videní

Čudná japonská súťažAutor: oliverko5555136 929 videní

Šialená japonská šou - Magnetická rezonanciaAutor: janulqa98 190 videní

Na čom sa bavia JaponciAutor: brekeke67 515 videní

S Jakuzou sa nezahráva (japonská zábavná TVAutor: godzilla15 875 videní

Šou s obrovskými gumennými guľamiAutor: shitmaster54 092 videní

Po schodoch, po schodochAutor: kalatrava17 959 videní
tonda249 pred 8 rokmi a 6 m
V Japonsku sa pracuje kludne 14-16 hodin v praci, oni nemaju cas sledovat farmu a ine chujoviny a cakat co sa stane nabuduce, oni potrebuju zapnut TV a odreagovat sa, preto tam davaju taketo chujoviny.
cj pred 10 rokmi a 7 m
to koho napadne toto :D
splasenekladivo pred 10 rokmi a 8 m
stale lepsie ako Farma
rutina pred 10 rokmi a 9 m
R.I.P obličky :D
godless pred 11 rokmi a 3 m
1:18 headshotttt :D
mrnous1 pred 11 rokmi a 7 m
Zvitazil ten co prisiel o tu oblicku chudak :D
frago pred 11 rokmi a 11 m
tím to tam musí veľmo j*bať v tom japonsku...
legionar12 pred 12 rokmi
no a čo? sranda musí byť aj keby na chelba nebolo :D
johnny01 pred 12 rokmi a 3 m
uzasna sranda,ozaj,len co je pravda...
vizkon pred 12 rokmi a 3 m
neviem ako vy ale ja by som si to chcel skusit :D
igi725 pred 12 rokmi a 4 m
ale useli byt modrinovy
mat123 pred 12 rokmi a 5 m
šak to nemôže až tak šmíkať lol :D
shadowself pred 12 rokmi a 6 m
Vyskúšal by som si to. :D
tom1es pred 12 rokmi a 6 m
masaaaž :D
kane1991 pred 12 rokmi a 7 m
Takéto hovadinky môžem :-)
ai pred 12 rokmi a 8 m
Je to zvláštní soutěž, no ještě zvláštější je, že jim to přijde vtipné :-)
umpiklumpik pred 12 rokmi a 9 m
mne sa tie ich show nahodou velmi pacia, take zabavne, bavia sa robia voloviny...na Slovensku je to vsetko take suche...a hlavne su velmi vynaliezavi ;-)
dolph pred 13 rokmi
Tak to sa divim, ze sa tam niekto nezabil. Dole na konci toho zuzeneho chodnika. Viaceri tam v peknej rychlosti vrazili do toho bazene a potom o hranu.
crazyman38 pred 13 rokmi a 1 m
na vyrobe toho hnusu sa podielali včetci chlapi z japonska :D
kajo2500 pred 13 rokmi a 1 m
trapne