Psík má na hlave vežu z kostičiek pre psov.

Zastrelil svojho psíkaAutor: biolog33 789 videní

Poslušný psíkAutor: marlborka2039 915 videní

Psík hudobníkAutor: lenin28 099 videní

Jej najlepší kamarát má 4 nohyAutor: godzilla9 401 videní

Hugo poslušnosťAutor: gitost10 463 videní

FORSÁŽAutor: johnatan21 142 videní

Daj pabkuAutor: iggy0216 483 videní

Psík menom Jesse 2Autor: tigrica46 753 videní

Tomuto sa hovorí poslušnosť!Autor: zajacit27 320 videní

Veľmi rozumný psíkAutor: uhorkac23 420 videní

To je ale aký milý psík!Autor: esterina17 269 videní

Najlepší priateľ človeka 3Autor: matysek41 569 videní

Hyperaktívny psíkAutor: duri0862 634 videní
vikuliatko pred 13 rokmi a 9 m
Astaaa :O Prvý krát niečo také vidím :O :)
pussycat pred 13 rokmi a 11 m
mudry hafan:)
psps pred 14 rokmi a 3 m
Aký vychovaný to sa nevidí bežne :D
tigressmt pred 14 rokmi a 7 m
tak s mojím pažravým Bíglom by sem to nezvládla :D
puska pred 14 rokmi a 9 m
Joj pre tie prítulne oči ich milujeme :)
janok666 pred 14 rokmi a 9 m
Toto už je tyrania
simson0000 pred 14 rokmi a 9 m
ja by som tam môjmu ani jednu kosť nedokázal položiť :( strašne je pažraví :)
besttracker pred 14 rokmi a 9 m
to musi byt deprimujuce :-D
spuko pred 14 rokmi a 9 m
chudák pes ..
vladomustang pred 14 rokmi a 9 m
Chudák....
peter990 pred 14 rokmi a 9 m
z vás je už v šoku!!! čumel na vás a ani sa nepohol.. chudák má kŕče... :D
metladanco pred 14 rokmi a 9 m
Pes s koncentráciou šaolinského mnícha :D
antixxx pred 14 rokmi a 9 m
BABY V PROFILE MAM PRE VAS ZAUJIMAVY QUIZ A TO DOZA ISTA :D
zolonator pred 14 rokmi a 9 m
slovensko má talent :-)
angel123456 pred 14 rokmi a 9 m
Môj by mi zožral ten úmysel postaviť mu vežu z kostičiek eštelen v hlave :D Ale obdivujem majtela/psa :)
zenooo5 pred 14 rokmi a 9 m
tak to je sila :D
fiking pred 14 rokmi a 9 m
riaden vegeťák...:D
myshel0258 pred 14 rokmi a 9 m
čo by dneska pes neurobil pre kostučku :D
sherilin007 pred 14 rokmi a 9 m
iRSKE SETRE SU VELMI MUDRE PSY ...CMUK:-)ZLATUCKY JE!!!
flipper661 pred 14 rokmi a 9 m
mojmu psovi by som to na hlavu ani nedal ten by mi to zozral aj z rukou :D