V čom všetkom sa v dnešnej dobe nesúťaží na majstrovstvách sveta.

Majstrovstvá sveta 2010 trochu inakAutor: spikespiegel6 567 videní

Do všetkého strká nosAutor: rudy11121 122 videní

DH 2011 Majstrovstva svetaAutor: anerin6 610 videní

Číňan sa naučil piť pivo cez nosAutor: uhorkac3 915 videní

Majstrovstvá sveta v hokeji 2013Autor: paloztn8 195 videní

Najdlhší nos na sveteAutor: demonoid59 797 videní

Majstrovstvá sveta v teqballe žien - ThajskoAutor: kalatrava14 854 videní

Ja som šikovná, viem si cez nos pretiahnuťAutor: lezak6005 072 videní

Kráska so zlomeným nosomAutor: mladyjunak7 225 videní

Len nepohni hlavou a vytiahnem to! (Vietnam)Autor: tanna29 382 videní

Majstrovstvá sveta v hokeji 2011 - STV SpotAutor: ampo50 666 videní

Zlatá generáciaAutor: brutonstain2 525 videní

Co je to hokej?Autor: themajoxyz3 963 videní
miro80 pred 14 rokmi a 9 m
to už môžeme súťažiť aj v močení do záchoda...kto vymočí (pefiltruje) viac je víťaz :)
ampotheking pred 14 rokmi a 9 m
Filter vody? :D
bundo pred 14 rokmi a 9 m
já neviem......3roky budú súťažiť kto ďalej doští.
mustangs21 pred 14 rokmi a 9 m
o 10 rokov to pokorí aj futbal :D
metladanco pred 14 rokmi a 9 m
Tri písmená: WTF?!
jonny pred 14 rokmi a 9 m
dobre porom to bude soutz ve snupani koksu :D
pato05323 pred 14 rokmi a 9 m
Boze môj :D To je sport ? :D Staci zle potiahnut a zatopený :)
milke23 pred 14 rokmi a 9 m
ta co za kkcina :D
kurcaa pred 14 rokmi a 9 m
lol sa tam rozcvicovali jak na olympiade
fiking pred 14 rokmi a 9 m
asi tam mal vodku.
19winco91 pred 14 rokmi a 9 m
ked ich to bavi a v nicom inom byt lepsi nevedia tak co uz :D
kapuerista1 pred 14 rokmi a 9 m
to čo im vychádza s toho nosa
xoxo12345 pred 14 rokmi a 9 m
ako keby dojili :D
loutka pred 14 rokmi a 9 m
už hocičo
smejo pred 14 rokmi a 9 m
načo sú mu tie svaly pri striekaní nosom? :D
akanay pred 14 rokmi a 9 m
to by toho nebol aby to rus nevyhral :D
m1sso pred 14 rokmi a 9 m
o chvilu to bude na OH
laci654322 pred 14 rokmi a 9 m
Neskutočne hnusne...
pucher pred 14 rokmi a 9 m
No,...nič moc :)
ripovic pred 14 rokmi a 9 m
sprostost na N-tu......