V Nemecku, konkrétne v Regensburgu na krásnom kúpalisku je možnosť si skočiť z 3,5 a 10m mostíka. Chlapec najprv zdržiaval, robil zo seba hrdinu a keď sa konečne odhodlal, že skočí....
videjko som naocil ja

Skokanský mostíkAutor: katka30 785 videní

Dievča a skokanský mostíkAutor: benyxxxxx12 872 videní

Motorkár vs. skokanský mostíkAutor: fastmm36 389 videní

Neuveriteľný skok Fabiána BöschaAutor: kobrick21 460 videní

Koniec mu celkom (ne)vyšielAutor: luda24 141 videní

67-metrový skok na snežnom skútriAutor: bojovnik22 811 videní

Ruský skokanský mostíkAutor: muerte82 115 videní

Snowboardový skokan rokaAutor: pelargonium28 946 videní

Samovrah na lyžiachAutor: keporkai33 606 videní

Doska sa zlomila!Autor: farout11 425 videní

S motorkou skočil zo skokanského mostíku!Autor: dynamitero35 330 videní

Lyžiar prvýkrát skúša skokanský mostíkAutor: buchnad19 973 videní

Pozri ako letím!Autor: lokes31 179 videní
yzss pred 13 rokmi a 3 m
a na co majú tie neopreny?
stick87 pred 13 rokmi a 3 m
sulino dostal ranu a gule sa rozkotulani....kocky su hodene,karty su rozdane
parkourista444 pred 13 rokmi a 6 m
To je pánko
rommo pred 14 rokmi
to je dobre ze si to naocil :D
avatar99 pred 14 rokmi a 1 m
0:53, lol, gule si vyberal z pod lopatiek:D
zilko pred 14 rokmi a 6 m
sak ale to bolo naschval vajciskami napred... ale asi nedomyslel ze to aj boliet bude :D
newmemberof pred 14 rokmi a 8 m
Chlapec celkom odvazny...
mucha1121 pred 14 rokmi a 10 m
prečo by bol debilko?