Trailer na nový film o konci sveta... Takáto búrka bola 11.7.2011 v Trebišove v noci. Konkrétne video bolo natočené o pol noci. Čo vy nato?

Nočná búrka - BleskyAutor: metalpej17 694 videní

Nočná búrkaAutor: metalpej9 526 videní

Blesky nad MartinomAutor: viktormt6 807 videní

Nočné bleskyAutor: majo199615 229 videní

Blesk z blízkaAutor: rowdies24 196 videní

Blesky v Martine 2Autor: cistic1311 661 videní

Blesk 3Autor: flexio66 226 videní

BleskyAutor: hono6 290 videní

Hory blesky drbni me siAutor: vycapnik3 740 videní

Ufujazdená búrka - testAutor: fotograf7 102 videní

Blesky v MartineAutor: viktormt10 387 videní

To koľkokrát tam udrel blesk?Autor: tristan321 041 videní

Blesk v tesnej blízkostiAutor: antixxx42 712 videní
jarmajsimpson pred 14 rokmi a 1 m
Zľakol som sa :D