Celkom zaujímavý strunový nástroj...

14-strunová gitaraAutor: kobrick15 840 videní

Gigantická gitaraAutor: moriak18 490 videní

Misa - digitálna linuxová gitaraAutor: duri0838 896 videní

Ako si vyrobiť elektrickú gitaruAutor: noone57 624 videní

Spanish guitarAutor: ovio2133 573 videní

SbtAutor: metallica8 728 videní

Tantrum Desire - Reach VIP (Guitar Cover)Autor: majco8113 228 videní

Keď ti jedna gitara nestačí (Feel Good Inc.Autor: daturametel22 182 videní

Strunová kosačka vs. bradavkaAutor: suky26 532 videní

Gitarista na jednej struneAutor: lanuriam16 076 videní

Talentovaný pouličný muzikant z LibérieAutor: oldie67 291 videní

Zubný gitaristaAutor: benyxxxx16 298 videní

Dvojitá gitaraAutor: romales32 943 videní
eriskooo1 pred 7 rokmi a 5 m
strasna blbost, musi ladit pre kazdu pesnicku celu tu opicarnu mimo 6 strun
dugy pred 9 rokmi a 5 m
To sú pazúriská :D ale hrá parádne
jakub1302 pred 10 rokmi a 9 m
Nádherné prevedenie the Hall of the Mountaing King.
umpiklumpik pred 11 rokmi a 9 m
Mne to pride, ze polovicu by zahral obycajnym posunom na vyssie prazce a takto to ma viac horizontalne, nothing else...
martin227 pred 11 rokmi a 10 m
serem na trsátko nechám si narásť pazúry :D ale ináč parádne mu to ide ;)
morello pred 11 rokmi a 11 m
od 1:50 mi to pripomenulo hudbu z diablo 2 prvý akt :D
totaldip pred 12 rokmi a 8 m
myslim si ze salenota totalna
johnnyblaze pred 12 rokmi a 8 m
ved to je inspector gadget
jacobs322 pred 12 rokmi a 9 m
Hall of The Mountain King, som to hral na flaute.. Strasne cool pesnicka :)
mato425 pred 13 rokmi
by ma zaujimalo ako dlho to trvá kým sa naladí
bobmaxko pred 13 rokmi
ani by som to nenazval ako 27 strunova gitara..pretoze akordy moze chytat len na strednych 6-tich, cize klasika gitara..plus dokomponovana dalsia pevna osnova ako na harfe..
lasica pred 13 rokmi a 1 m
ja by som nezvládla ani 6 strunovú :D
morello pred 13 rokmi a 3 m
Nehorázne dokonale to zahral !!!
tomledt pred 13 rokmi a 4 m
Happy helooween
kajusshqa pred 13 rokmi a 5 m
krásne .... inak nevie niekto, ako sa volá tá melodia ?
terran93 pred 13 rokmi a 6 m
Bohes to tak ladiť. Chytám nervy už len pri ladení svojej klasickej 6 strunovej akustike :D
tomo337 pred 13 rokmi a 7 m
Skôr gitaro-harfa ale budiž :P treba uznať že šikovný hudobník :)
b00st3r pred 13 rokmi a 10 m
toto mi uz skor pripomina harfu ale je to dobre preco nie xD
kajonko77 pred 13 rokmi a 10 m
dobre sa to počúva a sleduje ;)
kingofthering pred 14 rokmi a 1 m
no toto naladiť :D