Skoro som sa posral od smiechu keď som toto videl :D

Mňam mňam mňamAutor: vabene24 734 videní

Sranie z auta pri 120 km/hAutor: marek95621 009 videní

Mňam mňam mňam mňam mňam!Autor: biolog16 346 videní

Nepi Jano, nepi vodu (ruská verzia)Autor: arilus27 936 videní

Mňam mňamAutor: roubbbi19 814 videní

Odkaz Vláde SR : Hovná !Autor: ironmaidensteve8 606 videní

Poliak demontuje okná v USAAutor: pejoke23 399 videní

Nepi Jano nepi voooodu...kompilačka fest oAutor: nacnartin5 052 videní

Búrka nad oblakmi z okna lietadlaAutor: vabene7 525 videní

Jak profíci umývajú oknáAutor: d12boyzd1213 709 videní

Pohľad z oknaAutor: garniza5 194 videní

Mnam Mnam bobikAutor: d4rky15 473 videní

Keď ma opustíš, vyskočím z okna a zabijemAutor: loktibrada15 504 videní
geco1234 pred 14 rokmi a 9 m
pako
tazz pred 14 rokmi a 11 m
Sranda by bola keby treskol dole rovno na jeho sračky :D
garniza pred 14 rokmi a 11 m
keby sa o pol metra vysunul, pohnojil by zeleň a nie betón
tigrica pred 14 rokmi a 11 m
a utrel si aspon zadok? :D