Pes dostal chuť na biele mäsko.

Žraločia plážAutor: benyxxxxx44 757 videní

Žralok na pláži 2Autor: tigrica30 632 videní

MrožAutor: katka47 712 videní

Máme preto také krásne pláže, pretožeAutor: luda11 463 videní

Povysávaný žralokAutor: lokes31 684 videní

Na pláži je nuda, odchádzam!Autor: kardiostimulator35 704 videní

Ten pocit, keď má aj pes lepšiu dovolenku akoAutor: bazmegistan22 133 videní

Žralok prosil chlapa o pomocAutor: tegernako3962 323 videní

Pískajúci mrožAutor: tigrica10 859 videní

Mačke piesok vôbec neprekážaAutor: buchnad10 170 videní

Pieskové moreAutor: wilonator28 731 videní

Keith Loutit - Miniatúrna plážAutor: kissboy23 019 videní

Pes sa nechal okabátiťAutor: asdfh2 377 videní
josimitsu pred 14 rokmi a 11 m
raz im zozeru psa potom budu fnukat.
patkos pred 14 rokmi a 11 m
Je to hrdina, chcel ho iba odohnať :D ...... aj keď neviem čo to je za rasu ale ani sa nečudujem .. to určite bude jedno z tych silnych bojovnych plemien :D
nezmo32 pred 14 rokmi a 11 m
a ten v ľavo radšej ani do vody nešiel :D haf haf
mito01 pred 14 rokmi a 11 m
odveci
pucher pred 14 rokmi a 11 m
:o:D Čakal som presne opak :D
sonyx pred 14 rokmi a 11 m
tak to som este nevidel zbliska ani more ani toto hahah
jakx pred 14 rokmi a 11 m
Natačane je to zo zleho uhlu mal isť blišie skoro nič nieje vidieť
puska pred 14 rokmi a 11 m
Joj jak by som tam skočila.. No len tí žraloci mi tam vadia :D ;)
pato13 pred 14 rokmi a 11 m
To je ake trapne že či žralok alebo pes jaj bože toje ale rasisticke vraj na biele mesko koko......
majush6 pred 14 rokmi a 11 m
ich odplašil aby sa mohli kúpat všetci :D
anthonyhopkins pred 14 rokmi a 11 m
tie pitbuly su blazni :)
skaryn pred 14 rokmi a 11 m
Sharks double hotdog. :D
renka pred 14 rokmi a 11 m
milujem pekné pláže...
pietra pred 14 rokmi a 11 m
ale to more je pekne tam sa musi kupat:D
viky77 pred 14 rokmi a 11 m
Mňa by skôr zaujímalo kde je takáto krásna pláž.
tigrica pred 14 rokmi a 11 m
pekne romanticke miesto
kopulopulos pred 14 rokmi a 11 m
Psy su odvazne tvory , aj ked tito mali moc velke stastie :D
byto2903 pred 14 rokmi a 11 m
no ja by som nepúšťal psov medzi žralokov a určite by som si to tak kľudne nekameroval
nella233 pred 14 rokmi a 11 m
kokos mali šťastie :)
misho6911 pred 14 rokmi a 11 m
sakra práce :D perfektný havkovia :))