Keď bol "Sid" z doby ľadovej ešte malý...

Roztomilý nález na pláži v Kostarike (malýAutor: zajacit23 197 videní

Dobré ránko 2Autor: leviathan12 867 videní

LeňochodAutor: tigrica11 905 videní

Leňochod a jeho mačičkaAutor: biolog27 529 videní

Kohút poprial svojmu majiteľovi dobré ránkoAutor: tegernako3962 197 videní

Pôrod leňochoda ste ešte asi nevideliAutor: lajkit17 879 videní

Leňochod gurmánAutor: lokes39 715 videní

Leňochod šprintuje cez cestu (Brazília)Autor: fraus15 784 videní

Zlatý tigerAutor: meimei33 278 videní

Ako chodia leňochody cez cestu?Autor: biolog119 627 videní

Dobré ránko v tangaAutor: furikar191 944 videní

Celkom milý psíkAutor: kappa62 953 videní

A že potkany sú hnusné...Autor: vabene39 322 videní
pizvizdik pred 12 rokmi a 8 m
rozdrapit oci, zazivat a ist dalej spat.. uplne ako ja :D
tvojdoscanyfoter pred 13 rokmi a 1 m
fuuuuj!sprosty Ftakopysk
lukas750 pred 13 rokmi a 3 m
krasny :)
pechzd pred 13 rokmi a 9 m
aké zlatunké..:)
edildo92 pred 13 rokmi a 11 m
no si mi ale skareducky :-)...ale aj zlaty
lentilka13 pred 13 rokmi a 11 m
to je krasne :)
skank pred 13 rokmi a 11 m
Jak mu dobre :)
kathsaint pred 13 rokmi a 11 m
Presne takto vyzerám keď zazvoní budík a vypnem ho ... zívnem si, hodím sa o vankúš a spím ďalej :-D
davidguetta pred 13 rokmi a 11 m
VIETE ŽE : pi*assove celé meno je Pablo Diego Jose Francisco de Paula Juan Nepomuceno Maria de los Remedios Cipriano de la Santissima Trinidad Ruiz pi**sso.
angel4444 pred 13 rokmi a 11 m
krasnucky je(K)
broko pred 13 rokmi a 11 m
ako keď sa človek v sobotu ráno zobúdza po piatkovej kalenici :D
lubenocka pred 13 rokmi a 11 m
aj ja som si zívla :-D
lukyy152 pred 13 rokmi a 11 m
jaky zlaty
bocan135mod pred 13 rokmi a 11 m
Na vajcia mi sadol komár...
...stojím pred najťažším rozhodnutím svojho života. :D
likeman pred 13 rokmi a 11 m
ale nech nevyplazuje ten jazyk :D
sspyrkoo pred 13 rokmi a 11 m
oči ako pomlčky :D beautiful! :))
cuxix158 pred 13 rokmi a 11 m
ale to Krásne dobré ránko na pravo :D júúúúúúúj :D
ujochujo pred 13 rokmi a 11 m
toto je najmilsie video dna ake som tu videl ;)
tigrica pred 13 rokmi a 11 m
ja som viac rozbita :D
pseudonka pred 13 rokmi a 11 m
milé :)