Urobte si názor sami o tejto mele. Mne to už ako futbal a fair play nepripadá... Zápas skončil výsledkom Santos 2:1 Peñarol Briga

Keď dostaneš fair-play dýkou do chrbtaAutor: batuchan7227 645 videní

"Fair Play" na ženskom futsalovom zápaseAutor: lava45 468 videní

Fair Play v AnglickuAutor: kvapkezea6 636 videní

Ajax Fair-PlayAutor: romales33 576 videní

Fair Play hraAutor: 50figynko5010 220 videní

Dobrá nálada na zápase ruského pohára ZenitAutor: enemy9714 439 videní

Futbalový herec 2Autor: romales41 777 videní

Fair play ešte existujeAutor: dam0142 835 videní

V zápase brazílskej futbalovej ligy boloAutor: lezak6004 839 videní

"Fair play"Autor: schw33k87 314 videní

Muay Thai ako ho nepoznáteAutor: th0mi48 490 videní

Ako vyhrať beh?Autor: bosstonmarsden20 906 videní

Hromadná bitka na basketbaleAutor: leviathan18 222 videní
thekd504 pred 14 rokmi a 9 m
skacu jak postihnute deti....by som tam vletol tak ich pozabijam setkych
ripperone pred 14 rokmi a 11 m
Aha mlady talentovany Neymar sa tam ukazal pred kamerami :D:D
svatoslav pred 15 rokmi
To byl fotbálek
borec22 pred 15 rokmi
2* Z toho dôvodu že je to nešportové správanie !!! A zbytočne len nabudili chuligánov !
impossible pred 15 rokmi
vsak ani bit sa nevedia sraci !!!
punxone pred 15 rokmi
keď som bol na Sepulture, tak v tom kotli to bolo tvrdšie ako táto bitka
miko666 pred 15 rokmi
Sackaju sa tam ako chuji a futbal je sama korupcia.
hicko7824 pred 15 rokmi
aa kde je tá bitka ?
pucher pred 15 rokmi
Pajáááááááci :D
edge77 pred 15 rokmi
futbal je uplna kravina
palozo pred 15 rokmi
biť? nevidím dôvod ...a už kvôli futbalu? nepochopiteľné ...
romfo pred 15 rokmi
dostat kopačku s kopačku nie je žiadna sranda :D
serdzo pred 15 rokmi
ja ze hladaju loptu
heker121 pred 15 rokmi
Ktorím držíme ktorím držíme? :O :O
vlado19922991 pred 15 rokmi
každý futbalista vyzerá ako buzna ...