Určite by som maratón neodbehol, klobúk dole pred nimi, ale od 40 sekundy som plakal od smiechu.

Japonský maratónAutor: maban24 412 videní

A mám ďalšie víťazstvo v kapse!Autor: tchoroid10 529 videní

MaratonciAutor: filmlan2 150 videní

Kladenský maraton 2017Autor: filmlan2 807 videní

20 metrov pred cieľom!Autor: buchnad31 390 videní

Maratonci v premiéřeAutor: filmlan1 896 videní

Dva kotrmelceAutor: uhorkac9 955 videní

Zdolávali Zlončickou rokliAutor: filmlan2 284 videní

Pred cieľomAutor: suky12 252 videní

Maratónska bežkyňa odpadla tesne pred cieľomAutor: godzilla40 067 videní

MÔJ NAJDLHŠÍ MARATÓNAutor: ejdaaam1 872 videní

Maratónci vs. vlakAutor: bojovnik28 052 videní

Aj maratón má svoje čaroAutor: benyxxxx19 720 videní
vojak11 pred 13 rokmi a 10 m
tvl to je ako mozne ?
calla pred 14 rokmi a 7 m
Športom k trvalej invalidite :)
dolph pred 14 rokmi a 10 m
Urcite je to obdivuhodne, ale som zvedavy kolko z nich by vladalo presediet v kuse za PC ako ja. Niekedy ked si hodim cez vikend PC-maraton a potrebujem si odskocit na WC tak niekedy sa mi tiez nohy podlamuju ako tym dvom na konci :-)
tetazuza pred 14 rokmi a 12 m
Nech to vyzeralo akokoľvek komicky, zaslúžia si obdiv. Koľkí z nás by sa zapreli a hoci sa aj doplazili do cieľa?
jozefs pred 14 rokmi a 12 m
klobuk dole
tomilee pred 14 rokmi a 12 m
keby to pustili od tej 40 sekundy tak si myslim ze to je maraton pre opilych :D
mixx45 pred 15 rokmi
sa smejte... a ja som tak dopadol preboha nohy som mal uplne hotove ze som sa uz ani nevladal postavit na nohy..a hoci som dychal v pohode... ale nohy koniec.
gangster1xx pred 15 rokmi
to iste by som spravil čo ten týpek na konci ...To objatie najviac to normálne až na slzu v oku
tomassor pred 15 rokmi
prví budu poslední a poslední budu prví ;)
ironyoflife pred 15 rokmi
pripomínalo mi to ako keby boli na púšti a po dlhej dobe objavili vodu ktorá aj tak je len ilúzia :D
guru696 pred 15 rokmi
paraolympiada??? :D:D:D ale nie hlavne,ze dobehli...
stuka459 pred 15 rokmi
sajfa vyhral:)
zipoo11 pred 15 rokmi
bludne sporty :D
priskumnik pred 15 rokmi
znicte si kolena pre charitu http://www.youtube.com/watch?v=wNGixJs8GL8&feature=related
:D:D
pelikan791 pred 15 rokmi
nechcem znižovať ich statočný výkon,ale na konci to vypadalo na paralympiádu...
krakatoa pred 15 rokmi
od 40 sekundy to boli vozickari, co utekaju na socialne pre podporu!!!!!
dusanpoky pred 15 rokmi
chcel by som raz toto zazit zistit ake to je,byt takto fyzicky v prdeli...ale za nootbukom to asi nezistim:)
pucher pred 15 rokmi
Ale do cieľa došli :D
nismo777 pred 15 rokmi
haha ma poser:D:D myslim ,ze ide cisto o psych faktor...uz videli koniec preto..keby im namiesto 40 ci 42 km dali 43 alebo 44 tak by ten maraton zabehla v klude a nakonci by bolo to iste:D ale videjko dobre!;]
klinsman pred 15 rokmi
Viete čo je totálna chudosť?
Keď sa maratónec pretrhne na cieľovej páske.