Pieseň Help! od The Beatles z albumu, ktorý sa volá rovnako ako pieseň - Help! (1965). Napísal ju John Lennon no pripisuje sa aj McCartney-mu. Pieseň sa dostala na prvé miesto v hitparádach v Írsku, Holandsku, Nórsku, Kanade, USA a samozrejme v Británii. V rebríčku 500 najlepších skladieb všetkých čias (z roku 2004) sa umiestnila na 29. priečke. Beatles sa stali najlepšou kapelou na svete. Aj preto predali viac ako 1 miliardu albumov po celom svete - to je úspech aký žiadny iný umelec nikdy nedosiahol, a s najväčšou pravdepodobnosťou ani nedosiahne.

The Beatles - YesterdayAutor: oasis8 749 videní

The Beatles - Hey JudeAutor: oasis9 617 videní

The Beatles - I Am The WalrusAutor: oasis8 432 videní

The Beatles - Hello GoodbyeAutor: oasis10 207 videní

The Beatles - Come TogetherAutor: rockon17 697 videní

The Beatles - Here Comes The SunAutor: oasis10 490 videní

The Beatles - She Loves YouAutor: oasis8 165 videní

The Beatles - Tomorrow Never KnowsAutor: oasis6 433 videní

The Beatles - Love Me Do (1963)Autor: warhero2 953 videní

The Beatles - While My Guitar Gently WeepsAutor: oasis4 989 videní

The Beatles - I Feel FineAutor: oasis5 106 videní

The Beatles - Good Morning Good MorningAutor: warhero15 408 videní

The Beatles - Obla Di Obla DaAutor: oasis5 574 videní
lovec pred 13 rokmi a 11 m
The Beates počúvam už 2 roky, je to jedna z mojich veľmi obľúbeních kapiel, moje najoblúbenejšie albumy sú Sgt Peppers Lonely Hearts Club Band, Abbey Road, Revolver a hlavne Rubber Soul, ale už sa najviac teším ked pojdem s otcom do Liverpool-u, do mesta kde tá to geniálna kapela vznikla.
gambox pred 14 rokmi a 2 m
Lennon, po tom čo povedal že Beatles boli slávnejší než Ježiš Kristus bol strelený 6 krát.
chudák chlap :(
bmxman pred 14 rokmi a 7 m
milujem The Beatles .. škoda že ich už nemôžem vidieť v celku :( .. 5*
wong45 pred 14 rokmi a 11 m
výborná pesnička od najlepšej skupiny rozhodne 5*
tobealojzo pred 14 rokmi a 12 m
kopačku na prsa takym gejom
pucher pred 15 rokmi
Klasika za 5* A Ringovi za ksicht 500* :D
lucka761 pred 15 rokmi
krasa :)
tark pred 15 rokmi
Beatles, to už je pojem.Myslím že žádná dnešní kapela se tak neproslaví, a Beatles, to už je tak nějak klasika.Krom těchto poslouchám ještě Red Hot Chilly Peppers,Green Day,The Offsprings ale i takovou klasiku Bon Jovi........Rock a Punk-rock 4ever
garniza pred 15 rokmi
5*
zmrdiak pred 15 rokmi
to si pušťam pred skúškou v škole..:)
mekgajver pred 15 rokmi
zlate hity
debilek pred 15 rokmi
Sice počuvam house dumpstep atd ale beatles si vzdy ale vzdy rad vypočujem
palozo pred 15 rokmi
hm ..nasadili mi chrobáka do hlavy ..
h2o pred 15 rokmi
1:25 :D :D :D
cairne pred 15 rokmi
diky za tuto skvelu klasiku ;-)
maros95 pred 15 rokmi
Toto bola hudba aj všetko do roku 2000 potom sa to začalo čím dalej tým viac posúvať smerom do vagíny
yeba pred 15 rokmi
dobre, ale vtedy som este vo vajci bol :)
kakao pred 15 rokmi
Help me, úúúú :D
mcwey pred 15 rokmi
velmi dobre :)
asgard2 pred 15 rokmi
5*;)