Poľovník má svoju trofej len kde si ju vyvesí.

Každý kto si dlho pýta raz dostane...Autor: etan11 314 videní

Dieta na dovolenke hovori mamči :DAutor: srdiecko41942 592 videní

Veselý smiechAutor: marian241017 542 videní

Smiech RobinaAutor: 17speedy26 716 videní

Strach a smiechAutor: lucianr79 431 videní

Pani, to je moje dieťa!Autor: johnatan24 826 videní

Detský smiech 2Autor: airforce56 190 videní

Buzz vidí prvýkrát púpavuAutor: srdce41 401 videní

Strach alebo smiech?Autor: th0r101 546 videní

Kopanec do...Autor: frakovitch31 489 videní

Detský smiech 3Autor: tigrica4 180 videní

Ako diabol rozplakal dieťa :(Autor: hajos7 442 videní

Smiech malého diablaAutor: 0zzy21 249 videní
speedshark pred 14 rokmi a 12 m
sami moralista, keď sme behali s prakmi okolo domu tak to bolo isto nebezpečnejšie a nikto na nete nenadával na výchovu a jedna kapslovka a idete sa poondeť :-D
fajkspirit pred 14 rokmi a 12 m
Dexter xD
delone pred 14 rokmi a 12 m
a ja som si najprv myslel ze to naozaj striela :d
ironyoflife pred 15 rokmi
pecka :D:D
inuska pred 15 rokmi
no mozno to je zlate ale ja osobne by som to nedovolila ani ked to je len hra....
nostradamus0203 pred 15 rokmi
prije.bkaná mamička s prije.baným synčekom maju zábavku ej jak by som im dal ibi dvom :D
mirix pred 15 rokmi
kua... nadavajte, ze jaka vychova ale mne to pripada tak zlateeeee ;)
pucher pred 15 rokmi
No,...nepreháňajte to,...je to len hra ;)
amenofus pred 15 rokmi
z mladej bude futbalistka :D
bazant pred 15 rokmi
tomu hovorim oskarovy herecky vykon xDD
pato2235 pred 15 rokmi
budúca herečka :)
kolivideam pred 15 rokmi
na človeka by sa nemalo mieriť zbraňou... je jedno či je to plynová zbraň, reálna alebo luk... robí to so psychykou a môže sa stať úraz... zas sa raz ukázali Američania :/
kibirak pred 15 rokmi
inac ny moc vydareny rym ten
kibirak pred 15 rokmi
cs
tn056cd pred 15 rokmi
telenovela
fenomeno pred 15 rokmi
ježííš šak dobre.. ta mala sa na tom zabavala a ten chalan je uz dosť stary na to aby mu to spravilo niečo so psychikou tak čo tu davate za moralisticke komentare o tom aky je kto rodič.. je lepší rodič ten čo svoje dieťa chrani pred všetkym všetko zle mu zakazuje a tak to dieťa citi vačšie nutkanie to vyskušať.. alebo lepší je ten ktory da svojmu dieťaťu možnosť slobodneho vyberu ale poučí ho o tom čo je a čo nie je spravne a tak si samo vybera čo chce robiť... odsudzujete rodičov pre jedno zabavne video... aspon tí rodičia vychovavaju svoje deti a su pri nich... niektory si ani nenajdu čas aby natočili taketo video so svojími deťmi ..
marosko14 pred 15 rokmi
counter terrorist win :D
asgard2 pred 15 rokmi
a teraz na ostro :)
kocipp1 pred 15 rokmi
Uz vidim tie moralisticke komentare... Tak podme teda na to...
terexzes333 pred 15 rokmi
No ja neviem niejako extra smiešne mi to neprišlo ale to bude asi vec vkusu.