Tieto nehody sú vždy nepríjemné. Bez helmy by to asi veru neprežil.

Drsná nehoda 2Autor: guzer211 656 videní

Drsná haváriaAutor: lukas28386 504 videní

Motorkár drsná nehodaAutor: duri0855 548 videní

Drsná haváriaAutor: jolaus85 290 videní

Som ale krásne plachtil, alebo nie? (dvojitáAutor: loktibrada6 121 videní

Drsná nehoda 4Autor: guzer120 182 videní

Motorkár vs motorkaAutor: duri0867 152 videní

Motorkár prudko pridal plyn, do cesty mu aleAutor: uhorkac988 videní

Drsná havária autaAutor: hannibal8849 747 videní

Drsná nehodaAutor: ozajstnyzk110 636 videní

Šialený idiot na mopede (drsná nehoda)Autor: kameranaceste46 358 videní

Havária motorkáraAutor: swrtmaro24 756 videní

Zrazený motorkárAutor: benyxxxxx47 117 videní
7majo7 pred 14 rokmi a 12 m
no ale mne sa zda že ta helma mu potom z hlavy spadla... všimnite si jak sa šmykne po skle dolu tak vidno že ju nema na hlave
ovca pred 15 rokmi
no mne sa to raz stalo na bicykli na cypre, som nepochopil ten ich systém (prvý krat) semaforov a šiel som na červenú, zatrúbil blázon na E500 compresor, ja som stlačil brzdy a nič, kokos sa mi vyhol myšičkou, ja som spočítal všetkých svätých čo pri mne stáli a dosť dlhú chviľku som nechápal čo sa deje a o čo ide. Ale šiel tak 60-70 km/h
heorot pred 15 rokmi
no ja len dufam ze to este rozchodil
krakatoa pred 15 rokmi
n eviem ci mu aj ta helma pomohla
nikestyler pred 15 rokmi
DAJ PREDNOST V JAZDE
pa3ck008 pred 15 rokmi
ved ho videl, mohol to ubrzdit...
peknulilinky pred 15 rokmi
za chyby sa plati
mrsoplik pred 15 rokmi
Jak bez helmy ved pred narazom ju mal aj ked asi nie moc pripevnenu
lubos846 pred 15 rokmi
jak pohodovo si išiel na tom skútri :D
melko pred 15 rokmi
ináč je to zvláštne že vždy pri takýchto nehodách je náhodou v aute zapnutá nejaká kamera nie ? ....je to nejake podozrivé ! xD
kibirak pred 15 rokmi
prednost v jazde nic
tigrica pred 15 rokmi
hm...
maco54 pred 15 rokmi
chuj jeden sprostý
jeepwrangler pred 15 rokmi
kukám kukám a až potom mi došlo že to video sa volá
Vyletel z vedľajšej cesty a nie
Výlet z vedľajšej cesty
otrifun pred 15 rokmi
Ja som nemohol ked nakonec s toho auta víde šmajdov strýko :D
amazone pred 15 rokmi
Ten vodič si asi povedal... Kto skoho.... inak si to neviem predstaviť
br23 pred 15 rokmi
Vyletel? Som si predstavil pri tom aspon 90 km/h ale toto nie. Ved ten skutrista šiel asi tak 10 km/h. Nie?
dnesbezmena pred 15 rokmi
zda sa mi to alebo šiel na tom aute rychlo ?
jakx pred 15 rokmi
Ľava noha na padrť zaujimave že vždy maju kameru na prenych sklach ako keby čakali na čelnu havarku.
brutalangel pred 15 rokmi
Neviem či aj Vám, ale mne prišiel ten titulný obrázok videa na hl. stránke ako keby ten motorkár stál v nejakej vode :D