Viackrát som sa stretol s takýmito magormi aj na slovenských cestách s nablýskanou kraksňou mentálne povýšenou na pretekárske auto.

Nepríjemná čelná zrážkaAutor: somarik0usaty84 465 videní

Čelná zrážka 2Autor: vinyltronic55 518 videní

Rally nehoda - čelná zrážkaAutor: 3rk13 218 videní

Čelná zrážka autobusovAutor: benyxxxxx74 303 videní

Čelná zrážkaAutor: guzer199 401 videní

Čelná zrážka s kamiónomAutor: explorer117 027 videní

Čelná zrážka 3Autor: kozarohata81 085 videní

Fatálna čelná zrážka (Rusko)Autor: arilus47 864 videní

Čelná zrážka motorkáraAutor: blavak6979 187 videní

Čelná zrážka s dodávkouAutor: dekel36 771 videní

Čelná zrážka z RuskaAutor: tigrica62 852 videní

Čelná zrážka motorkára s automAutor: kameranaceste62 596 videní

Nepríjemná dopravná nehoda (čelná zrážka)Autor: brekeke29 839 videní
misos3 pred 14 rokmi
toto nemoze normalny clovek urobit !! ... vykastrovat aby sa taky bastard nemohol dalej mnozit
noodless808 pred 14 rokmi a 1 m
typický Slovák v peňaženke jedno obrovské hovno...zakomplexovaný chudáčik akých po slov. cestách jazdí nespočetne...a najhoršie že ohrozujú normálnych ludí..prosto takýchto kok..tov je u nás až moc.....komplexy a úbohosť ludí robia svoje..a aj bohužial zabíjajú..
zitko pred 14 rokmi a 4 m
Tak mu stislo kakača, že bi sa mu ani zastrúhaný vlas do rytí neštúril :D:D
xperiatom pred 14 rokmi a 9 m
ale toto je na slovensku ved pozrite na tu cestu :D
johny600 pred 15 rokmi
takých frajerov je na slovensku strašne veľa myslia si že majú neviem aké super auto a pritom majú šrot a machrujú na ňom hudba naplno neskutoční ťažkí machri
k0vi pred 15 rokmi
ked sa na toto kukam si uvedomujem ze to ESP je fakt super vec :)
blackshot pred 15 rokmi
takýto by mali radšej hrat len na klavir aby si vykompenzovali pedale a zamestnali dostatočne ruky a neohrozovlai ostatných ...
nismo777 pred 15 rokmi
nie zle to zvladol
jamayl pred 15 rokmi
tažká situacia :D good luck! :D
peknulilinky pred 15 rokmi
ale podstatne je ze skoda na majetku nula a ziadne mrtvoly.
rajnoha pred 15 rokmi
k...? mozno. povedal by som, ale ze chyba nastala tym, ze ten na thalii tiez isiel ako tela dva metre za odbocujucim autom co si pri predbiehani tazko vsimnete. keby si drzal bezpecny odstup nemusi tak prudko spomalit ked ten pred nim odbacal a ten co predbiehal by mal viac casu na reakciu. myslim ze to je bezna situacia ktora sa moze stat hocikomu a hocikde.
stalkersk pred 15 rokmi
Konkretne tento typ auta nieje zly ak je v poriadku , a hlavne ak vodic nieje dement:P
zuzuu pred 15 rokmi
takému mantákovi len prepichnúť gumy a poriadne ho nakopať ...
smithandrej pred 15 rokmi
drift king :D
emwes pred 15 rokmi
v hlave nasrane...
michinajz pred 15 rokmi
a neobieha sa tam kde su odbocky....
klinsman pred 15 rokmi
Ten na tom čiernom aute mal dobrý reflex
doktorko pred 15 rokmi
keby mam daewoo sklopím hlavu a šúcham nohami
tigrica pred 15 rokmi
urcite nejaky 17 -rocny chcipalek za volantom
thommmy pred 15 rokmi
Dobre to zvladol? Dobre to zvladli vsetci okolo neho ked mu vypratali cestu...