Takto nejak sa fandí u našich severných susedov v Poľsku . Zápas Arka Gdynia-Lech Poznań sa odohral 5.3.2011 . Kiež by bola taká amtosféra aj na Slovensku tak ako na každom jednom ligovom zápase v Poľsku .

Arka Gdynia - Ruch Chorzów (11.05.2011 r.)Autor: grobar2 288 videní

Začiatočnícky kiks brankára (Poľsko)Autor: glezgot26 719 videní

Chuligáni na zápase Cracovia Krakov - KKS LechAutor: godzilla10 505 videní

Poľsko - Bordel na ihriskuAutor: bojovnik20 956 videní

Ultras Inferno Légia WaršavaAutor: rowdies7 003 videní

Fanúškovia Lechu Poznaň poriadne zakúrili vAutor: schokovokokoko16 576 videní

ArkaAutor: jozef2403 673 videní

Ultras AEK Athens - Original 21Autor: grobar5 389 videní

Keď je športový novinár fanúšik (Poľsko)Autor: glezgot38 692 videní

Ultras Partizan - GrobariAutor: grobar8 563 videní

Grobari 1970 - ultrasAutor: grobar5 944 videní

Najlepší ultrasAutor: rowdies7 392 videní

Nočné zábery vraku prezidentského lietadlaAutor: benyxxxx5 146 videní
borec22 pred 15 rokmi
Keďže som fanúšik Tatrana Prešov tak je jasné že sledujem futbal,a nie len náš Prešovský ale skoro každý zápas ak môžem,ak nie tak si len prečítam o tom... Ide v podstate o to že u nás na Slovensku sa nepríde fandiť ale iba urážať a spraviť čo najväčší bordel na ihrisku a podpaľovať štadióny !!! Vážne je škoda že nie každý fandí pre svoj klub ale pre bordel !!!,,,
madness pred 15 rokmi
dobre urobene sos cagon čo spievaju river plate
nelo pred 15 rokmi
nasi primitivy vyholeny sa chodia iba na*ebat pobit a rozbit stadion
fekec pred 15 rokmi
chlapci si šli zajačať a zatancovať vedia aky bol vysledok ? :D
piko333 pred 15 rokmi
zimomriavky ! ale aj tak som stale verny slovenskému futbalu a hokeju !
jojotn pred 15 rokmi
hovno
lepra90 pred 15 rokmi
keby aj u nas hadzali tie toaletaky, ale nie oni su vynimky oni sa musia pobit :-)