Moja štvormesačná práca urobená v 3d max pre jednú súťaž.Ide o projekt rodinného domu (hlavne podkrovie s oknami firmy Velux).

Úžasná 3D vizualizácia hudbyAutor: oldie26 867 videní

3D vizualizácia hradu WinterfellAutor: noone34 202 videní

Štáty ako planéty (3d vizualizácia)Autor: igis18 409 videní

3D projekt exteriéru ST01Autor: taklac3 007 videní

Umelec s 3D tlačiarňouAutor: avalokiteshvara40 990 videní

Kompilácia 3d animáciíAutor: daavid12 986 videní

3D návrh exteriéru prístavby RDAutor: taklac3 199 videní

3D prehliadka pred rekonstrukciouAutor: crosspromo3 224 videní

3dsMax 2018.4 - simulácia rôznych tekutínAutor: uhorkac18 249 videní

3D modelovanie k dokonalostiAutor: shadowman19 572 videní

3D prehliadka pred rekonstrukciou 2Autor: crosspromo2 256 videní

Vizualizácia domu "Adria"Autor: neutrum3 262 videní

3D vizualizácia vily - slideshow videoAutor: neutrum2 820 videní
radkoslavko pred 14 rokmi a 8 m
slusne, ja mam svoj dom tiez v 3DS MAX ale ovela podrobnejsie, presne ako v skutocnosti...dal som tam aj presne ulozenie kvadrov ako je v skutocnosti..podla toho som to totiz staval. Teraz robim vizualizaciu venca (betonarskej ocele). Tak budem v buducnosti vediet kde je presne aka tyz v stene a kabel atd.... Inak pekna praca.
nestaraj3sa pred 14 rokmi a 8 m
4mesiace?!? nieje to pridlho?? ja som si stiahol CryEngine 3 SDK :D a tam som chcel robiť objekty, ale nejako mi to nejde spustiť. A koľko ľudí tam súťažilo? :)
adokado pred 15 rokmi
musim povedat ze si sa prekonal
lubiak pred 15 rokmi
dobre chlape, si šikovný.. len tak ďalej, potom kúpiť lepšiu mašinu, nech môžeš rendrovať aj náročnejšie veci a bude to paráda.. 3DsMax je ťažký a preto vždy rád podporím tých, ktorý sa ním prehrýzajú.. 5* ;)
oyran pred 15 rokmi
nevyznam sa,ale paci sa mi to,a v spojeni s tou hudbou je to v mojich ociach genialne
side pred 15 rokmi
to je užasnéé :) uplne že sánka dolu..skvelé :)
999555 pred 15 rokmi
aby som trocha skritizoval inak casovo aj technicky narocnu pracu, pytalo by sa tam použiť skôr moderný dizajn domu aj interiréru a taktiež viac ukázať okná velux, prípadne dopniť pohyb slnka a vplyv na interiér. (tak predpokladam, že práca odvedená ale asi nebola ocenená tak ako sa na súťaži čakalo)
sivko pred 15 rokmi
kolky si sa umietnil? lebo na tej sutazi som mal aj dvoch spoluziakov tak ci si bol lepsi jak oni :D
flourishes pred 15 rokmi
Bože to je super! :) Fakt krása. :) Rešpekt pred tebou. 5*+obľúbené. :)