Celkom zábavná situácia sa odohrala po páde dvoch pretekárov.

Moto GP 2006Autor: k1ller4 936 videní

1 meter od motoriek idúcich 280 km/hAutor: noone72 731 videní

Hrozivo vyzerajúci pád a jeden zlomený palecAutor: glezgot33 194 videní

Nehody a kuriozity zo sveta MOTO GPAutor: chelios19 166 videní

Drsné nehody na pretekochAutor: duri086 151 videní

Moto GP nehodyAutor: hato23 715 videní

Preteky na motorizovaných kočoch by sa možnoAutor: katka12 485 videní

Zopár pádov z Moto GP v roku 2017Autor: l3bron17 558 videní

Moto GP extrémne nehodyAutor: hato14 154 videní

Zábavné nehody - motorkyAutor: duri0820 548 videní

Raffaele De La RosaAutor: kappa26 973 videní

Pretek samovrahov: Isle Of Man - Tourist TrophyAutor: fastmm129 669 videní

GP havárkyAutor: kobe7 576 videní
tompi pred 4 rokmi a 10 m
láska na první dotyk
mwm1 pred 12 rokmi a 6 m
kludne k tomu mohli pridat hudbu z Benny Hilla :D
gastanhnedy pred 12 rokmi a 8 m
co to neide uz jako nastartovat?
godless pred 13 rokmi a 6 m
seriozny zavod a oni sa tam hraju na kolotoc :D
lucian2010 pred 13 rokmi a 9 m
zalubili sa do seba motorky :D
rogue pred 14 rokmi
ten v tom modrom ma Rossiho helmu
bmxfreestyle999 pred 14 rokmi
tancujuu:D:D:D:D
zeffo9 pred 14 rokmi
Tak tomuto sa hovorí bitka motoriek :)
whatmen pred 14 rokmi
:D
murki pred 14 rokmi
podobne nehody sa nam stavaju aj tu http://skateclubzv.webnode.sk/
jurci24 pred 14 rokmi
kolo kolo mlynske :D :D
ocsem003 pred 14 rokmi
toci sa to toci
newmemberof pred 14 rokmi
A predsa sa toci :)
martin898 pred 14 rokmi
:D
martin321 pred 14 rokmi
preco na tu motorku neskocil ked sa tam krutila ? :D
smotra pred 14 rokmi
všimnite si že spadol na rovnej ceste.
erikdca pred 14 rokmi
Pat a Mat! :D
silurant pred 14 rokmi
vravi si Fuck FUck !!:D:D
deserteagle pred 14 rokmi
Vie mi niekto vysvetliť prečo sa motorky krútili aj keď jazdci už nepridávali plyn?
shego666 pred 14 rokmi
Jaky nasraty bol :D sak ale kto by nebol