Je to jednoducho dobrý šašo.

V živom vysielaní...Autor: cyberwhore64 508 videní

Trapas v živom vysielaníAutor: benyxxxx29 499 videní

Trapas v živom vysielaní 2Autor: chefenew20 572 videní

Mladá zabijáčka v živom vysielaníAutor: janulqa7 877 videní

Trapasy v živom vysielaniAutor: noone7 294 videní

A na zlosovanie dohliada hlavný notár...Autor: atari41 773 videní

Výbuch v Gaze v živom vysielaníAutor: neo0830 253 videní

Reportérske trapasyAutor: china2436 852 videní

Strapce POMSTY v živom vysielaní (Brazília)Autor: lenin16 514 videní

Televízne failyAutor: monika886646 513 videní

Trapas ČT24 v živom vysielaníAutor: tigrica38 060 videní

Na mňa sa pozeraj!Autor: rabidko35 577 videní

Prišlo im zleAutor: placebo12 869 videní
pa3ck008 pred 15 rokmi
aj čislo 5 to vedelo :D
esicko pred 15 rokmi
a vraj UFO nejestvuje xD :D :D :D
impossible pred 15 rokmi
naco to fetuju ? :D
misos3 pred 15 rokmi
robil reklamu pre orange
marihuana456 pred 15 rokmi
Tak ten sa do tej telky vazne hodil :D
ancore pred 15 rokmi
ani vtipné, ani zaujímavé, ani trápne ... proste nič načo to vešali na net :D
tomassor pred 15 rokmi
takých magorov milujem co sa nedokaze spamatat ze bude v telke a robi jak decko....
kuskoba pred 15 rokmi
spolužiak na strednej bol hrdzavy, tak sme ho volali medeny princ :D
nostradamus0203 pred 15 rokmi
pfuuuuu ha! tak takéhoto človeka teda ak to je človek nevidel :D
pucher pred 15 rokmi
Čo už :D
miko666 pred 15 rokmi
Medený bloňďák!
gaun3r67 pred 15 rokmi
treba uznať,že Rory Mcilroy bol simpatickejší ako ten rišavý chuj v zadu :D
bocan135mod pred 15 rokmi
hypnožaba :D, ale ne vo Futurame,ale real :D
straka pred 15 rokmi
som čakal že bude dačo robiť hovoriaci týpek :D:D a potom kukám toho v pozadí no LOL :D:D:D:D:D
moncurik pred 15 rokmi
you see !!! gingers dont have souls :D:DD
lluccinka pred 15 rokmi
sa moze kamaratom pochvalit....ale je to ako to napisali ostatny - trapne
tigrica pred 15 rokmi
Boris Becker :D
xxxmiroxxx pred 15 rokmi
Vyzera ako ten rysavy z Harryho Pottera (myslim ze Ron Weesley, aj ked neviem, ako sa to pise) :D
jakx pred 15 rokmi
Sranda musí byť aj keby nebolo čo jesť.
torbik pred 15 rokmi
pripomína mi teho knihomola zo seriálu krok za krokom :D