Už sú to len spomienky. Púšťam si to, keď mi je smutno... takže mi to hrá stále.

Spomienky pri pianeAutor: beachbum46 076 videní

Spomienky na 9.AAutor: allex3 980 videní

Spomienky z 2. svetovej vojnyAutor: dragonborn2 826 videní

SpomienkyAutor: marecek10 139 videní

Spomienky svinicaAutor: salieri1232 423 videní

My z Káčerova po kórejsky ( iný )Autor: noone4 961 videní

Mačku dobehli spomienky z vojny vo VietnameAutor: pishishvor29 227 videní

Inekafe - Spomienky na budúcnosťAutor: obilnina110 220 videní

Dominika MultáňováAutor: fido2106 157 videní

Spomienky 2Autor: mirkus14 737 videní

Spomienky na detstvo bez netu a mobilovAutor: corcor25 503 videní

Prejazd veteránou cez obec Dvory Nad Žitavou.Autor: delkom2 607 videní

Spomienky z VietnamuAutor: tritri3 477 videní
mcwey pred 15 rokmi
kamo hlavu hore,aj ja som prezil nieco podobne ale zivot ide dalej a treba ho zit naplno,nepozeraj na minulost :) drzim palce
makro pred 15 rokmi
Co si stale smutny???
d4nusko pred 15 rokmi
čo sa stalo ?