Takto robia skúšky piloti amerických bombardérov. Samozrejme, že to boli bomby s cvičnou náložou.

Prvý test vodíkovej bombyAutor: nevada52 444 videní

Test nukleárnej bombyAutor: denco31 103 videní

Test Atomovej bombyAutor: nemesis9813 237 videní

Test bomby z WW2Autor: spiderspas8 305 videní

Bombardovanie talibancovAutor: bmprsvz11 811 videní

Test precíznosti jastrabaAutor: peter6920 048 videní

Prvý čínsky test vodíkovej bombyAutor: nevada10 299 videní

Atómové bombyAutor: zoltana17 342 videní

Test jadrovej bomby NutmegAutor: askj2 132 videní

Bomba CárAutor: bosstonmarsden10 430 videní

Tuším na nás zhodil bomby! (Sýria)Autor: dougquaid42 330 videní

Test jadrovej bomby MK-6D z roku 1953Autor: nevada13 807 videní

Hydrogénové bombyAutor: samo88824 047 videní
tark pred 14 rokmi a 11 m
no cvičná necvičná, zabilo by ho to tak i tak
peknulilinky pred 14 rokmi a 12 m
podla mna lietadlo len preletelo a naloze boli ulozene v zemi
nezmo32 pred 15 rokmi
náááájs
malcik pred 15 rokmi
ona sa rozplakala či sa mi to iba zdá ?? :-)
tomassor pred 15 rokmi
uz len mu chyba cigara a sampanske
guru696 pred 15 rokmi
ale ako zaber very nice :O
guru696 pred 15 rokmi
myslim,že ta kameramanka cakala asi parasutystov alebo baloniky :D:D:D
cvicna naloz ako cvicna ...keby padla priam k nemu, mohol by si aj kolienka ožgriet :D:D:D
jado pred 15 rokmi
ta americanka sa tusim aj spravila....
lubertinoo pred 15 rokmi
Už len im dať súradnice na Lunik IX (niesom rasista)
modano22 pred 15 rokmi
Ničiť a zabíjať. Ľudia bravóóó...
pucher pred 15 rokmi
Hmmm,....a ako to môžem posúdiť, keď neviem čo mali zasiahnuť??? :o Ak toho chlapa, tak teda nič moc :D
flysser pred 15 rokmi
sak to vybuchuju bomby co su na zemi nie?
its pred 15 rokmi
Jasne :D Tak prečo by si ten chlapík tam len tak sedel? :D Nálože boli zakopané v zemi! Neverte všetkemu čo vidite a čitate ludia!
jakx pred 15 rokmi
Škoda že to poriadne nenatočil :-(
ap pred 15 rokmi
takhle to vypadá ve většině filmu :D
antoniosalieri pred 15 rokmi
natáčanie klipu Mám v p**i na lehátku :-)
madnesscombat pred 15 rokmi
skoda ze len cvicne... :-)
4zuvacka4 pred 15 rokmi
som pacifista , mother fuck war
foxik pred 15 rokmi
uz by sa hodilo dat tu poriadne video
tonda249 pred 15 rokmi
chudak krtko mal sracku :D :D