Tento človek sa asi rozhodol ísť do obchodu no nezvyčajným spôsobom.

Dobrý deň, doma ste?Autor: sharks13 099 videní

Prepáčte, pomýlila som si plyn s brzdouAutor: trivium7 722 videní

Zaradil R, ako raketa!Autor: karolko17 499 videní

Srbský bicyklový NarutoAutor: majklnajt19 340 videní

Dobrý deň, poprosím jeden viedenský rezeň soAutor: lokes17 395 videní

Zrkadlový odraz vo výklade pomýlil divú zver!Autor: lilinka6923 883 videní

Moslimky odrazu cítili, že dačo (SpojenéAutor: tadyjebobr17 517 videní

Rabovač v obchode Nike (Barcelona)Autor: rudy11121 056 videní

Testovacia jazdaAutor: zlobor18 028 videní

Na koníčku, na koni!Autor: loktibrada11 403 videní

Kde je moje fajčivo?Autor: matouc19 051 videní

Sedeli na pive v bare, keď odrazu cítili, žeAutor: yannik15 609 videní

Instantná karma mladého vandala (Poľsko)Autor: scaramanga42 303 videní
pitoculi pred 14 rokmi
toto je drive nech sa paci co to bude :)
divocak pred 14 rokmi a 11 m
asi v radiu hlasili nejaku velku akciu a ze uz ostava iba par poslednych kusov;]
lower38 pred 14 rokmi a 11 m
a uz len vložit do auta nákup a odíst :D
kukurica92 pred 14 rokmi a 12 m
asi tento vodic zaplatil svoj vodicski .. aby ho mal .. ako vidim jazdit nevi ..alebo brzda bola pokazena.....
rotwajler pred 15 rokmi
Drive through :D
snakeparadise pred 15 rokmi
ako si ešte zrkadlo nastavil aby dobre vycuval :D
ic pred 15 rokmi
Pomýlil si plynový pedál s brzdovým to sa stáva.
zidovec pred 15 rokmi
zeby poistna udalost ? :D
pekloqq pred 15 rokmi
sranda ze vsetci v zelenom este aj ten co vystupil :D
margotas pred 15 rokmi
stavim sa ze to auto soferovala zena :D
zasip pred 15 rokmi
preco mam ten pocit ze to bol sef toho obchodu a zeho zena ... :D a chcely timto urobiť reklamu ich malickemu hipermarketu x) sak tiez v zelenom su a aj vodic za volantom a smial sa :) divne to :D
harrynko pred 15 rokmi
to je taky mcdrive s lepsim vyberom :D
patrickzelenak pred 15 rokmi
Stava sa :D.. ešte, že sa tým ľuďom vo vnútri nič nestalo :)
tomassor pred 15 rokmi
dobry....jedny lahke Marlborky a pol litrovu pepsi :D
cactus333 pred 15 rokmi
dakto si to pomylil s fast foodom
kickstar pred 15 rokmi
aky to malo vyznam dedka hodid do strany ked uz auto preslo?? :D
liapx pred 15 rokmi
Ouuuuu dobreeee :D Snad sa to mne nikdy na mojom aute nepodari )
lyon69pute pred 15 rokmi
mne sa paci zaciatok ako prebehne auto kolo dedka a az ked je auto v obchode ho ten druhy strkne na zem :D spomaleny reflex
bigxshot pred 15 rokmi
drive thru LIDL :D
mekgajver pred 15 rokmi
praveze zvycajny sposob :D