Nedávne zatmenie mesiaca zachytené kamerou a niekoľkokrát zrýchlené.

Zatmenie mesiacaAutor: marlborka2019 936 videní

Zatmenie mesiaca vo februári 2008 trochuAutor: olasz103 636 videní

Zimný slnovrat a zatmenie Mesiaca 21.12.2010Autor: che13 354 videní

Zatmenie mesiaca 16.8.2008Autor: jolaus10 204 videní

Zatmenie supermesiaca - 28.9.2015 (spln)Autor: naturefilmssk3 003 videní

Time Lapse ZemAutor: tozobor11 634 videní

Zatmenie Slnka a Mesiaca ...Autor: qoky13 179 videní

Zatmenie Slnka TimeLapseAutor: pks3 246 videní

Time Lapse In Martin - Rýchly priebeh mrakovAutor: lukemtstudio4 750 videní

Time Lapse - Nočná oblohaAutor: flexio7 241 videní

Poprad, time lapsAutor: miskopp3 194 videní

Time-Lapse z Bunde (DE)Autor: matkooo1233 544 videní

Mesiac v plnej kráseAutor: fotograf3 720 videní
tipack pred 13 rokmi a 7 m
LoL tak to je moc.
diveerse pred 13 rokmi a 8 m
nádhera
likeman pred 14 rokmi a 12 m
بہت اچھا
mrne11 pred 15 rokmi
:O
kleo pred 15 rokmi
:) krasota :)
madnesscombat pred 15 rokmi
ja som to tiez kameroval ale ked som si to chcel dat do positaca, tak mi vypisalo, ze cyklicka chyba nadbytocnych udajov a nevedel som co s tym tak som to musel vymazat :(
pucher pred 15 rokmi
:) 5*
daniel25091 pred 15 rokmi
Ja mam skoro pravidelne zatmenie v hlave po 10 pivach... :)
ironyoflife pred 15 rokmi
tak ja som to sledovala ale čakala som niečo lepšie....hoci obloha bol celkovo jasná ale aj tak asi 15mi som ho hľadala po oblohe a nakoniec vidím len svetlo ružovkastú škvrnku :D
klinsman pred 15 rokmi
Tam v pravo je vidno Americkú zástavu ak sa lepšie pozriete :D :D
stewe69 pred 15 rokmi
Ja som ho pozoroval večer v Egypte pri pláži, bolo to úžasne :-)
19winco91 pred 15 rokmi
niekto stiahol to video z uvodneho google :D
martin07031 pred 15 rokmi
Velmi pekne zatmenie to bolo. Skoda len tych obcasnych oblakov a mensieho smogu. Teda aspon odtial odkial som pozoroval ja. V uplnom tieni ho skoro nebolo vobec vidiet....no ked vychadzal z uplneho tiena Zeme, vtedy to zacinalo byt uplne nadherne :)
fastas pred 15 rokmi
nič som nevidel koly hnusnej bytovke :(
kraktor pred 15 rokmi
Prstom na hľadačiku sa to da.ja som tak raz zatmel naš dvor do uplnej tmy.Ten kto bol na dvore bol uplne mimo vtedy.
makakstromovy pred 15 rokmi
Pekné ,chvílu som kukala aj ja :)
dawe059 pred 15 rokmi
vraj je zo syra :D
mammalypenis pred 15 rokmi
Radšej som si stlmil zvuk pre istotu, keby chcela náhodou na mňa vyletieť nejaká príšera.
nezmo32 pred 15 rokmi
škoda že som na to zabudol :D
lepra90 pred 15 rokmi
no ja by som si radsej pozrel zatmenie slnka ako mesiaca ale aj toto je pekne :)