Ako zo zlého filmu.

Debil Rio FerdinandAutor: sovkin23 497 videní

Hlúpy psíkAutor: trejo3133 194 videní

Kolega hlupákAutor: tigrica7 663 videní

Hlúpy pesAutor: suky99 154 videní

USA - nehoda s rebríkomAutor: maban16 005 videní

Hovädo roka 2013Autor: cast13 295 videní

Nepodarilo Sa :DAutor: ezer2 385 videní

Daj si banánAutor: tegernako3964 627 videní

Gumovanie - nehodaAutor: duri083 905 videní

Takmer ho prešlo autoAutor: tegernako3961 789 videní

Chlapik sa posral na prednaskeAutor: chefenew19 014 videní

Nehoda na cesteAutor: tigrica12 848 videní

Dá sa takto vôbec zraziť človek?Autor: its30 617 videní
badino123 pred 12 rokmi a 10 m
nie to je v pohode nezabudajte ludia že to je z ruska !!!!
maco555 pred 13 rokmi a 5 m
koppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip
svatoslav pred 13 rokmi a 12 m
Tak tomu se teprve říká demence!!
dazdovka pred 14 rokmi a 5 m
PREBOHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
exeless pred 14 rokmi a 8 m
Zopár zúbkov mu určite vyrazili tie dvere :D
mikigtas pred 14 rokmi a 10 m
Neviem ci sa mam smiat alebo plakat :D
zivotslouiem pred 14 rokmi a 12 m
neviem preco ale mi to pripomenulo GTA 4 :D
vilo69 pred 14 rokmi a 12 m
velmi sa smejem !!
pistolnik pred 15 rokmi
Čožeee :-o Koniec
sisus pred 15 rokmi
no pekne!!!
sisso pred 15 rokmi
paradicka.....nema to chybu
jocto6280 pred 15 rokmi
pohodicka
tetazuza pred 15 rokmi
Milujem ľudí :D
dusanpoky pred 15 rokmi
nemam slov,ale je to pecka:)neska som lepsie video nevidel
teuzo pred 15 rokmi
ako z dobrého filmu :D ...
peto2122 pred 15 rokmi
Tak toto je extrém :D
redbulldozer pred 15 rokmi
nejaka rodinna firma...Tatko&Syn :D
johny600 pred 15 rokmi
jak Pat a Mat :D
marrek25 pred 15 rokmi
som sa zacal tak rehotat az som frajerku zobudil :)))
com3533 pred 15 rokmi
tak toto sa každý deň nevidí :D