Tak toto je naozaj trieda. Také autíčko by som chcel.

Gamera II HPH - helikoptéra na ľudský pohonAutor: th0r17 318 videní

Kolotoč na ľudský pohonAutor: chlebka24 610 videní

Požiar EKOautobusuAutor: runda2892 690 videní

Auto na parný pohonAutor: fraus6 999 videní

Auto na vlastný pohonAutor: roubbbi15 983 videní

Inferno - pekelný ťahač s turbínovým pohonomAutor: vpiatoksapije33 991 videní

Atlas - helikoptéra na ľudský pohonAutor: thelostsoul19 603 videní

Originálny pohon pre paddleboardAutor: zork15 198 videní

Kompilačka EKO Farma ŠuňavaAutor: zenox10 305 videní

Najnebezpečnejší bicykel na sveteAutor: stonebull31 967 videní

Ručné stieranieAutor: benyxxxxx20 472 videní

Modré z neba slovakian driftAutor: technoviking2 938 videní

Tie najlepšie búračkyAutor: henrich1863 605 videní
palo1986 pred 11 rokmi a 5 m
nech spraví drift
profitlucent pred 13 rokmi a 9 m
keby malo este strechu aj celne sklo a vzadu 2 sedacky kupujem :D
marek14 pred 14 rokmi a 7 m
musim uznat klobuk dole fakt dobre auto ... take chcem :D ... ved toto predbehne aj fiat polsky :D len toho detka by pri tok pumpovani porazilo :D :D
xxmischoxx pred 14 rokmi a 10 m
Solarne dobijanie a volant je ako páka na dynamo!
speeder1300 pred 14 rokmi a 11 m
Starého pri tom pumpovaní aj šlak trafí ...
11finger pred 14 rokmi a 12 m
zase sa vraciame v case?
tigrica pred 14 rokmi a 12 m
a ani ho neprefuka :D
majo219 pred 15 rokmi
už si viem predstaviť ako by zareagovali slovenský policajti...
jocto6280 pred 15 rokmi
to je inak dobre
kleo pred 15 rokmi
poprosím stk, emisné....jednoducho doklady pán šofér...:DDDD
papu pred 15 rokmi
asi si namontujem na bicykel zotrvacnik
joan pred 15 rokmi
je možné že o nejaký čas to bude realita :-) len neviem ako by som dopádloval na Slovensko :-) inak super nápad
peticko02 pred 15 rokmi
take si kupim !!! nemism ani do posilovne :)
ecojuice pred 15 rokmi
taka vacsia nabijacia baterka ale je to pecka este neaky ten solarny panel :D hned by som ho bral super telo a este k tomu sa aj vozis sen kulturistou hhh
usebrain pred 15 rokmi
revolucia kanoistiky :D
procreationko pred 15 rokmi
Prečo sa mu disky točily na opačnu stranu? :D
fiko007 pred 15 rokmi
po rovinke pohoda ale u nas by si musel mat pekač buchat na bruchu vyrysovanÝ... :D
snakeparadise pred 15 rokmi
ake elektrony dedko nahodil :D
riky880802 pred 15 rokmi
Na kukuricu do role by to bolo dobre
mcdiablo666 pred 15 rokmi
No uprimne povedat nechcel by som to ani zadarmo ale klobuk dole pred vynalezcom :D a ako to ide hore kopcom?