Rytmus ukázal, že ma srdce, dušu a veľké srdce. A teraz všetci jeho neprejníci a tí čo ho nemate radi nadavajte...

Treti pribeh v Modrom z nebaAutor: antivoyo13 701 videní

Prvý príbeh v Modrom z nebaAutor: antivoyo12 788 videní

Tretí príbeh odvysielaný v Modrom z nebaAutor: antivoyo10 847 videní

Príbeh v Modrom z nebaAutor: antivoyo13 257 videní

Druhý príbeh v Modrom z neba z 13.6. 2012Autor: antivoyo24 040 videní

Modré z nebaAutor: chrisbrownova9 295 videní

Modré z neba - Emka a titulná pieseň zoAutor: janigis11214 445 videní

Modré z neba (27. apríl 2011)Autor: world11 905 videní

Ruské Modré z nebaAutor: noone26 005 videní

Modré z neba (z Nitrice) pre Okaja (Dj Vička) 3Autor: janyz14 273 videní

Druhy pribeh v Modrom z nebaAutor: antivoyo9 394 videní

Modré z neba (z Nitrice) pre Okaja (Dj Vička) 2Autor: janyz13 606 videní

Modré z neba (z Nitrice) pre Okaja (Dj Vička)4Autor: janyz14 265 videní
majospekulant pred 13 rokmi a 6 m
noo premna dost dojimave :)
alex232323236 pred 13 rokmi a 9 m
pred tým než som videla toto video som si o rytmusovi myslela , že je namyslený blbec a jediné čo chce sú peniaze , ale teraz sa mi zapáčil :) na toho chlapca bol zlatý :)
patricius999 pred 15 rokmi
mne sa on velmi paci ako spevak :) ale ako clovek tiez :)
27paso27 pred 15 rokmi
podla toho aky je jeho velky honorar, tak podla toho ma aj take srdce ;)
hardcore88 pred 15 rokmi
Je to pánko...starý....síce občas mi pripadá ako idiot ale aj tak je šéf ;)
oyran pred 15 rokmi
som jeho neprajnik a budem ho aj nadalej kritizovat. jedna dobra vec,ktrou spravil mozno koli popularite,alebo bohvie akemu dovodu,z neho neroby svatca
fenixko777 pred 15 rokmi
Nejdem nadavat... Ale ten by pre popularitu alebo peniaze spravil hocico