no čo poviete ?? :)opel tigra 1.4 16v

JBB - Our drift day (ilegálne nočnéAutor: wantedsvk90 439 videní

DriftovanieAutor: echos6 811 videní

Jazda na štvorkolesovej po daždiAutor: offjune2 450 videní

Drift motorkárAutor: 1cicos14 185 videní

Arabské drifty končiace katastrofouAutor: naceste49 167 videní

Nočné driftovanie s BMW e36 po diaľnici v mesteAutor: lokes14 743 videní

Driftovanie na Bajkale s UAZomAutor: smotra35 877 videní

Pekné driftovanieAutor: killer94426 025 videní

Japónske driftovanieAutor: roccosvk24 767 videní

Drift - MaxxisAutor: poser993 723 videní

Driftovanie z JaponskaAutor: nomura33 653 videní

Moj DriftAutor: lucas77236 891 videní

Drift Allstars Burcharest 2011Autor: marchello23313 032 videní
mucha1121 pred 14 rokmi a 10 m
nezatiahol nahodou len rucnu brzdu?
tomaskantor pred 15 rokmi
ti kokos totalny drift skoro som sa stoho posral to bol len mini smik ti vole ze vraj drift lol
pistuk pred 15 rokmi
Frenky uz musime nejaku dobru cameru kupit a ist stym :) Bo takto s mobilom je to na hovno :(
nomura pred 15 rokmi
len to niekde nevyklop :D
safi12 pred 15 rokmi
Beriem to že si mal odvahu lebo ja na svojom VW passate nemam vobec odvahu to oskusat takze 3*
asgard2 pred 15 rokmi
a teraz ten drift :D :D
dabol pred 15 rokmi
pekne
monty pred 15 rokmi
to nebol drift ale chabý pokus o powerslide.