Parádne šantenie borcov na lane.

RovnováhaAutor: suky16 603 videní

Slackline na SlovenskuAutor: tomabaj16 680 videní

A teraz vám ukážem, čo je šplh na lane bezAutor: foprint20 775 videní

Chôdza po slackline medzi dvoma balónmi!Autor: vincentvega19 652 videní

Na laneAutor: mrtee16 079 videní

Frajer na slackline zo SlovenskaAutor: zasip5 296 videní

A do psej matere, načo som tam len lozila?Autor: tchoroid12 770 videní

Chôdza na lane (Slake line )pokusAutor: tuharek3 872 videní

Provazochodci išli proti sebe na jednom laneAutor: almano113 926 videní

Skočím tam na lane!Autor: tigrica43 239 videní

Motorka na laneAutor: pistikf2 336 videní

Chôdza po lane vo vetreAutor: dubidam3 337 videní

Na lane do jazeraAutor: kappa19 112 videní
darkjoe pred 11 rokmi a 5 m
nejake ploche lano, ci?
zer0 pred 12 rokmi a 4 m
je to fake,ved to lano maju priviazane ... :D
danyy pred 14 rokmi a 11 m
TY KOKOS ! neuveriteľné ovládanie rovnováhy WAU . Majú môj obdiv :)
vladoes pred 14 rokmi a 11 m
Tento šport sa volá slackline - a konkrétne táto značka slackline-u sa volá GIBBON. pre otázky alebo v prípade záujmu píšte na vl@gibbon-slacklines.cz. See ya.
ericek10 pred 14 rokmi a 12 m
fakt super BORCI
pkflash pred 15 rokmi
mam v pláne začať s týmto športom iba neviem odkiaľ zoženiem ten pás =(
zer0 pred 15 rokmi
ako sa vola tento sport?
gangster1xx pred 15 rokmi
ty LANO si zabil ked sa nerozumieš nerieš to je to slackline hej
killerik151 pred 15 rokmi
tak toto už je fakt že skill :)
klinsman pred 15 rokmi
Tento šport si vyžaduje kvalitný suspenzor !!!
lachimko pred 15 rokmi
niekto potrebuje 3 metre siroku plochu na trampoline, nikomu staci 3 centimetri siroke lano :D
tomassor pred 15 rokmi
kks to perfektne ovladanie rovnovahy.neuveritelneeeeee:)
qwertycfg pred 15 rokmi
wow skusil by som to :D ja som taky tichy blazon no neviem ako by som dopadol :D
xoxo12345 pred 15 rokmi
tak to je brutal :D iný machri
05reaper28 pred 15 rokmi
čo maju gule z chirurgickej ocele ? :D.. ale su to fakt profíci
punxone pred 15 rokmi
Neviem či je tu niekdo z vás na internáte v Mlynskej Doline v BA ale ak sa tu niekdy zastavíte tak máte možnosť vidiet takychto ako to trénuju. Aj ked v porovnaní s týmito machrami to vyzerá ako keby som sa isiel ja pretekat s Michaelom Phelpsom. Amatéri!! :D
guru696 pred 15 rokmi
zaujimava mi to novinka :D
smejo pred 15 rokmi
to nieje len tak nejaké lano..
sal1451 pred 15 rokmi
čo ti harašidy? klobuk dolu
chicod pred 15 rokmi
a pak ze kdo nam ve meste nici elektricke draty