Provokácie, následné KO a schovanie tela. Deň v Rusku s úsmevom!

Keď sa dvaja DEBILI rozhodnú zlomiť konárAutor: corcor33 954 videní

Ruské námorníctvoAutor: imperrus15 636 videní

Bitka s parádnym KOAutor: cobra9943 523 videní

K.O. punkáčaAutor: tomilee26 276 videní

K.O. skateboardomAutor: tigrica16 169 videní

Jedna ranaAutor: 19misscho1961 343 videní

Dvojité K.O.Autor: tigrica14 155 videní

Najrýchlejšie K.O na sveteAutor: didusqo31 455 videní

Fackovací panáčikoviaAutor: wilonator39 867 videní

KO v MMAAutor: titi4463 355 videní

Ruske média ukazujú Ukrajinské úspechy akoAutor: skriatok792 videní

Dve K.O. za 14 sekúndAutor: th0r50 582 videní

KO mimochodomAutor: rrtunning7 840 videní
knokaut4 pred 12 rokmi a 2 m
to je debil frajer bol na opiteho dochodcu megor sprosty
n0id pred 12 rokmi a 6 m
Gulku do cela blbeckovi
bobko22 pred 12 rokmi a 10 m
Keby mi tak mladého niekto požičal ! Už by nemachroval ja by som ho tiež schoval do sudu s kyselinou!
sejrus pred 12 rokmi a 12 m
Gratulujem schodil jsi maleho detka kterej jentak tak stal no to byl vykon :D
pussycat pred 13 rokmi a 6 m
debil chlapec!!!!!!!!!!!
raketa pred 13 rokmi a 7 m
smutne dobiju cloveka ktori im nic nespravil
ppp13 pred 13 rokmi a 10 m
s hlavou o beton, mohol ho aj zabiť, no jaky hrdina , prije..ať opiteho stareho deda a druhy debil za kamerou sa smeje jak teľa.za chviĺu kvoli kamere budu aj vraždiť.
zicky pred 13 rokmi a 10 m
mam pocit ze v 22 sekunde lezal dalsi na lavicke...
raketa pred 14 rokmi a 1 m
smutne
tomo1313 pred 14 rokmi a 3 m
jednoducho rusi niesu zdravy
pitoculy pred 14 rokmi a 5 m
ta to je kar frajer na starka a este k tomu opiteho to je ale geno
muaytha11 pred 14 rokmi a 5 m
jedným slovom ... CHUJ
mackousko1 pred 14 rokmi a 6 m
Toto je bastardská čelad mne je až na vracanie z tej neprávosti..
skylinik pred 14 rokmi a 7 m
???????????????????????????????????????...............nechapem ...
111177matias pred 14 rokmi a 8 m
fiiha slinyy sef :D chudak dedo
tominolol pred 14 rokmi a 11 m
čistý bastard ...nemám slov a ten postihnutí kameraman sa ešte smeje je tu úbohosť
tditir pred 15 rokmi
chudááák nech si radšej lieči komplexi a nie mlátit opiteho dedu
frigobubelaj pred 15 rokmi
Takto si ho vyhoniť na nejakom opitom možno bezdomovcovi je dost ubohe..
misto7 pred 15 rokmi
vyzera ako putin :D
willy666 pred 15 rokmi
takito borci chodia aj na disco a buchaju tam do tych automatov kde vam ukaze aku mate silu,a chlapci si myslia ze aki su hrdinovia,a ze by zlozili jednou ranou hocikoho...ale staci ked sa pred nich postavi niekto s istotou a trosku sa vie pohybovat,tak su zrazu dosrati