VANCOUVER - Takmer 150 ľudí muselo vyhľadať nemocničné ošetrenia a približne 100 zatkla polícia počas výtržností v centre Vancouveru po siedmom finálovom zápase play-off NHL, v ktorom Canucks prehrali s Bostonom.

Vancouver - raj inlinerovAutor: search20 091 videní

Nepokoje v Hamburgu z inej perspektívyAutor: ceculiak27 728 videní

ĽUDIA NA DNE 4.diel - Svet bezdomovcov a biedy vAutor: henryklahola1 702 videní

Vancouver 2010 - HraAutor: er4gon4 562 videní

Vancouver - zrýchlené záberyAutor: duri0816 650 videní

Nepokoje v RuskuAutor: starrus7 820 videní

Timelapse - VancouverAutor: tigrica2 195 videní

Vojna a nepokojeAutor: kaslemkarmu8 767 videní

Anthony Messer jazdí na Vancouver IslandAutor: andrix1017 473 videní

Slovenský hrdinovia - VANCOUVERAutor: hant10 074 videní

Vancouver vs. BostonAutor: 17kesler172 395 videní

Slovensko Vancouver 2010Autor: zlatichlapci17 163 videní

Vancouver 2010- Slovenská hokejováAutor: mazornikovo10 153 videní
pitoculy pred 14 rokmi a 5 m
no a este sa stazujte na ciganov
svatoslav pred 15 rokmi
Maj ti lidi vúbec k něčemu úctu? Doma si dělají taky takovej bordel? Co musí obsahovat jejich mozky? Velká škoda že na násilí platí jen násilí. Bezva sranda je jak ti co dělají nejvěčí bordel, jsou nejvíc odvázaní a pak dostanou teleskopickým obuškem jak jsou z nich neškodny miminka, oni za nic nemůžou, oni nic nic, aů aů :-DDD.......Nejhorší je že těchto koko.tů chodí po světě takové množství...
pistago pred 15 rokmi
Inteligencia? Športové správanie sa? Ani zďaleka nie! Úbohosť!!!
mirek11 pred 15 rokmi
by sa mohli naucit prehravat
guru696 pred 15 rokmi
hlavne,že sa Amerika sere do všetkych, ale doma si upratat nedokaže!!!
Nie je tohoto vo svete už dost až privela???!!! Fakt sa zahubime a znicime sami!!!
dzindzik pred 15 rokmi
vsetci si tam vsetko natacaju, ma to sere
laci12 pred 15 rokmi
JAK BRATISLAVČANIA KEĎ PREHRAJÚ HOKEJ S KOŠICAMI!!!
pelikan791 pred 15 rokmi
to je ale stupidita!!!
josimitsu pred 15 rokmi
koli sportu tolko bordelu keby sa do ulic chodilo protestovat koli daniam a malim polatom no u nas by to pomohlo u nich sa nemaju asi naco stazovat ak chodia riesit bordel koli hlupemu sportu . je to bjehani za kulatym nesmislem ci hokej ci fudbal .chlieb koli sportu nezlacnie nikdy.
droopi pred 15 rokmi
Je zaujímavé ako si ľudia z koníčka vypestujú závislosť a ukazujú tým svoju plytkosť života, hlavne keď sa ich prehra tímu v skutočnosti vôbec nedotýka. Skloniť hlavu by bolo chlapské, rozbíjať výklady je úbohé.
barchito pred 15 rokmi
dovolim si povedat ze nasa policia alebo ceska by to rozmetala ... a pobila
asgard2 pred 15 rokmi
populacia je z roka na rok dementnejsia
orus pred 15 rokmi
a že Rusi sú tupci :) no teraz neviem ...
bary333 pred 15 rokmi
policia to ani nemala ťažke kto je vinnik ved to tam rozbijali Phaneuf, D. Sedin :D :D
malibong pred 15 rokmi
debilkovia spravili ohen a maju radost
jimmybela pred 15 rokmi
hlavne že sa majú všetci radi :D
turtle pred 15 rokmi
Idem sa ja pustiť do výroby Najväčšiej atomovej bomby na svete...Prepokladaný termín dokončenia 21.12.2012 :) Majte sa
airforce pred 15 rokmi
Hovoríme o sebe, že sme civilizácia a pozrite sa... toto sa nazýva civilizáciou? Toto sú zvieratá :(
miromax pred 15 rokmi
ten hasič mal akože omylom pustit tu hadicu...
miso828 pred 15 rokmi
0:46 .... to vyzera ako keby si ten poziarnik prezliekol oblek na tmavsi :D