Celkom originálne podanie legendárneho hitu skupiny Queen od partičky Porkka Playboys z Fínska.

Queen - Bohemian Rhapsody (A Cappella)Autor: hank905 615 videní

Paródia na Bohemian RhapsodyAutor: oldie26 561 videní

Impression RhapsodyAutor: chester536 871 videní

Pentatonix - Bohemian RhapsodyAutor: golden6666 691 videní

Calculus RhapsodyAutor: the7thtraitor2 560 videní

Queen - Bohemian Rhapsody (solo)Autor: kirwah15 506 videní

Queen - Bohemian Rhapsody - D.P. - VideosAutor: ozzy792 767 videní

Pocta skupine Queen (SketchShe)Autor: cocacola30 927 videní

Metal Queen - Bohemian RhapsodyAutor: skulldozer6 968 videní

Bohemian Rhapsody (v 42 Štýloch)Autor: golden6664 771 videní

Bohemian Rhapsody na intrákuAutor: lajkit6 811 videní

Bohemian Rhapsody - Marc MartelAutor: vincentvega32 726 videní

Queen - Bohemian Rhapsody (Official Video)Autor: alicecoper692 847 videní
dtatko pred 13 rokmi a 11 m
správny týpci chcel by som ich poznať s nimi asi nuda nie je :)
patressik pred 14 rokmi a 2 m
super
00rider00 pred 14 rokmi a 5 m
Ani radio im netreba :D :D
00rider00 pred 14 rokmi a 5 m
nabududce ich chcme vidiet vo fiate 126 :D :D ale perfektní su :D
allgreen pred 14 rokmi a 5 m
tak to takyto ludia su zatvoreny v radiu
dtatko pred 14 rokmi a 9 m
ty kokos tak títo týpci ma fakt pobavili :)
marchello233 pred 14 rokmi a 10 m
perfektný sú
chicod pred 15 rokmi
sakra co bych dal za to kdyby freddie neumrel a queen by porad vystupovali a davali spoluprace treba s linkin park, depeche mode, black eyed peas to by byla nadhera
maskac840299 pred 15 rokmi
škandinávske autorádio :D
kaciatko2 pred 15 rokmi
heh su uuplne super :D take radio by som do auta brala :D
shadie pred 15 rokmi
To sú čo za páni :D :D :D
kosican96 pred 15 rokmi
až som zabudol ist spat
:D :D
sal1451 pred 15 rokmi
mamááá
chicod pred 15 rokmi
genialni
soson52 pred 15 rokmi
tak pri tomto mi normálne vychladla večera ktorú som mal pred sebou.boa.riadne dobrý sú :P
kraktor pred 15 rokmi
Aspoň nemusi mať vzadu reproduktory.
tomassor pred 15 rokmi
mne sa to nahodou pacilo.partia uplných expertov si zaspievala a celkom im to aj vyslo.len si viem predstavit ze by to nahrali niekde inde a nie v aute.ale inak fajn.vse ostatne bolo ok ;)
martin158 pred 15 rokmi
Pripomínajú mi čisté Zelené hlavy :D
19winco91 pred 15 rokmi
riadne drzky...
zipoo11 pred 15 rokmi
ale hlasy maju dobre ...