Promo video na kompresorom preplňovaná Hondu CRZ s výkonom 197k a krútiacim momentom 245Nm.

Toyota Hybrid TS 030Autor: peros25 859 videní

Honda Civic EK (hudobné video)Autor: noone2 622 videní

Upútavka VW Touareg HybridAutor: dufo16 075 videní

Honda CR 125 vs Honda CR 250 crashAutor: palo1pknp3 719 videní

BMW 3 Active Hybrid F30 akceleráciaAutor: potox6 200 videní

Preteky do vrchu - prototypy (to naj)Autor: qx16 296 videní

Honda CBR 954 RRAutor: salomon914 806 videní

Honda S2000 vs. motorkyAutor: rodix10 330 videní

Tesla predviedla svoje portfólio (promo)Autor: monssi27 138 videní

HONDA CR250Autor: slof23 102 videní

HONDA - ukončenie sezóny 2011 - trailerAutor: fullpull37 968 videní

Honda VT 700 C Shadow od FilipaAutor: zetor25a3 656 videní

Prezentácia Honda Civic Type - RAutor: leito6412 826 videní
pretoryan pred 15 rokmi
krasota
05reaper28 pred 15 rokmi
:D> fajná
axelsvk pred 15 rokmi
Da sa v tom odviezt rodina na vylet? Neda, takze je mi to nanic...
mathias89 pred 15 rokmi
celkom v poho, ale na tu spotrebu co udava vyrobca by som sa velmi nespoliehal, vsetky udaje su z laboratoria !! .. ale zas na druhej strane kto by s takym autom jazdil na spotrebu :)
satanovsyn pred 15 rokmi
Honda only :) - Japonci to vedia, kam sa hrame Audi, VW, BMW ???
tommesvk pred 15 rokmi
s tou spomínanou spotrebou = krása :)
11finger pred 15 rokmi
myslim si ze reklám o podobných autách uz bolo kopec, no hodila by sa uz aspon jedna na cesty po ktorych by táto a jej podobné krásavice u nás vobec mohli jazdit...
sk0r1ca pred 15 rokmi
a urcite to nema ani velku spotrebu lebo tie auta myslim ze robia len s elektromotorom no tota nvm ci ma doplnujuci elektromotor....ale i tak super auto
sk0r1ca pred 15 rokmi
kraaaaaaaaaaaaaaaasna je !
kraktor pred 15 rokmi
Taku audinu chcem
martin158 pred 15 rokmi
Krasny predok no ten zadok by mohly dopracovat ... :) inak krasička
19winco91 pred 15 rokmi
taku aj luto by mi bolo zaprasit a zamocit od dazda :)
palozo pred 15 rokmi
vychádza z úspešnej CRX ...a veru to boli teda fára :) hádam sa aj tomuto bude dariť aspoň s polky toľko :)
paso pred 15 rokmi
zaľúbil som sa :)
slovakdancemusic pred 15 rokmi
a spotrebou asúpn 10l len kvalitného benzínu
impossible pred 15 rokmi
dobry dizajn aj palubovka 5*
rocco666 pred 15 rokmi
Sa mi to zo zadu troška podobá na Opel tigru....Ale je to pekné celkom....:)
cim11 pred 15 rokmi
ale sa mu jazdi na takej ceste :D :D unas by mui museli urobit hydrauliku :)
rassto pred 15 rokmi
...shit, maly preklep v popise :D
mrsoplik pred 15 rokmi
To je taka neskutocna skoda ze sa to vyraba len ako hybrid. Keby tam dali motor K20 bolo by to dielo samotneho satana . Nevravim ze toto je zle ale vytocit motor do 8300rpm a pri 5000 zopne V-TEC a sofer skonci v kufri. To je nezabudnutelny zazitok. Ale aj tak je nadherna 5* THE POWER OF DREAMS