Rytmus si odskočil do (Grécka) alebo do Paríža????

Eurovízia 2009 - GréckoAutor: mishsuli7 374 videní

Paríž 2016, imigranti v uliciach mestaAutor: maestrik65 086 videní

025 Bulharsko 2023Autor: molny19369 videní

026 Grecko2024Autor: molny19698 videní

ParížAutor: m0075 169 videní

Rytmus - Deti stratenej generácie - textAutor: nika44046 266 videní

Futbal - GreckoAutor: maban6 571 videní

Dovolenka Grecko 2024Autor: dandyboss551 videní

Rytmus - TemerafAutor: kilbil12346 573 videní

Rytmus - kuresfunkAutor: kilbil12314 217 videní

Rytmus & Ego prod. Heron - Noc Patrí NámAutor: iculenko4 589 videní

Rytmus 1998Autor: milo197484 425 videní

Rytmus je vyrovnanýAutor: robo1173 473 videní
wilanhnipirdo pred 7 rokmi
ako to spievaju horký že slíže? sedlák sedlák
balboa pred 13 rokmi a 2 m
proste pánko :D rytmus A.K.A osrane slipy
stali pred 13 rokmi a 5 m
vlado19922991 23r. Prvy dement v komentaroch......
lara pred 13 rokmi a 6 m
vam drbe? :D :D však on toto polsko aj grecko povedal zo srandy...sa uvedomte ;) nemate na neho ani keby ste chceli ;) nehehehehehee :D
ladislav6512 pred 13 rokmi a 7 m
Jaj,ze v Grecku!!
dazdovka pred 14 rokmi a 5 m
bol som na Aifellovej vezi a vecer aj hore krasa odporucam....a poziadat priatelku o ruku.D
klarikush pred 14 rokmi a 7 m
co tu riesite ze Eifelovka je za nim a ze povedal Polsko ??Boha ludia P...cu si z vas robi :D:D:D
zibe pred 15 rokmi
v jednom maju pravdu , treba vypadnut von xD
kraktor pred 15 rokmi
Keby si už nekomentoval ale rappoval.Lebo si v tom cool.tak žiadne trapne uputavky s PL a od gadža a le daj nam ´dalšie veci lebo to mame radi.Preto si tu.....Keby že nie teba,ta dnes ešte asi ramazzotiho počuvam.
maskac840299 pred 15 rokmi
to teraz kazmu vy*ebal zo studia, tak bude teraz klucovat pazadia za sebou ake len chce
pucher pred 15 rokmi
To vieš,...to nie sú Piešťany :D Nič v zlom Andrej :D
vlado19922991 pred 15 rokmi
prvý cigán v Paríži :D
dexter690 pred 15 rokmi
si myslím že vie že je v Paríži až taký debil nemôže byť len robí zo seba takého cvoka .
jakub12345 pred 15 rokmi
Samozrejme keby to povedal nieto iný že zdravím vás z Grécka tak by to hneď každý bral ako srandu ... Ale sám Rytmus to povedal tak vážne že aj on sám si myslí že je v Grécku :D
pechzd pred 15 rokmi
Môj zlatý, ty nemakaj na cd-čku, radšej si sadni za stôl, otvor atlas a uč sa. Nech aspoň základ doženieš..:) - toto je odkaz odo mňa...:)..inakšie keď tam povedal to Poľsko, mám taký dojem, že on to zo srandy povedal...či??... Však nie je možné aby aj Ego bol taký sprostý...
sergejznz pred 15 rokmi
ten je dobre vymlety
t00ni pred 15 rokmi
co mal zo zemepisu?
dester pred 15 rokmi
už viem prečo ma také jednoduché texty