Polícia priviezla do ambulancie zraneného chlapca, ktorému v ľavom oku trčal zapichnutý kuchynský nôž. Je neuveriteľné, že muž bol pri prevoze normálne pri vedomí a dokonca dokázal stáť a chodiť. Šokujúce video bolo natočené v Brazílii. Podľa serveru, ktorý nahrávku zverejnil k zraneniu došlo pri obchode s drogami.

Tekvicový nášupAutor: st3ve14 881 videní

Odkaz v OkuAutor: igis6 569 videní

Delikvent s nožomAutor: noone17 946 videní

Si ma pichol nožom?Autor: godzilla15 020 videní

Keď to nevieš, tak to nerob (Rusko)Autor: vpiatoksapije31 088 videní

Čakal ich s nožom v rukeAutor: peklo2251 391 videní

Mlieko v okuAutor: jolaus19 010 videní

Červík, červík, čo tam robíš?Autor: natiy50 185 videní

Rybársky háčik v okuAutor: smejo18 913 videní

Feťák s nožomAutor: demonoid31 378 videní

Sebaobrana - nôžAutor: jolaus44 178 videní

Chlapec oslobodený od vraždy dievčatka,Autor: leaknute41 videní

Muž s nožom ohrozoval políciuAutor: suky41 020 videní
wildfire8 pred 13 rokmi a 9 m
tomu by som už asi nepovedal že lepšie jak dostat s klincom do oka :D
zilko pred 14 rokmi
pri velkosti tej rucky som myslel ze mu ten nozik vyleze na druhej strane hlavy... :D vsak to muselo mat 15-20 cm ten noz!
bear1987 pred 14 rokmi a 5 m
Normálka asi si ho tam zapichol aby ho mal po ruke. To nieje len tak robiť nedeľný obed :-)
erikinko008 pred 14 rokmi a 8 m
Fúúúúúj... To je hnus... :(
Neverím. Ale šak to Číňan! Tí vydrzia vsetko...
mirko88 pred 14 rokmi a 12 m
ten si asi chlebíka nekrájal čo ? :D
tomaskopp pred 15 rokmi
UFF...nechcel by som.
stake95 pred 15 rokmi
smrtka je na pive :D
pucher pred 15 rokmi
:D Smrť stojí v Žiline u policajtov v rade na prihlásenie motorového vozidla a nervózne zavrčí smerom k tomu okienku: Pohnite si,...v Brazílii mi už dve hodiny behá po ulici chlap s nožom v oku :D
pistolnik pred 15 rokmi
Nechápem ludi čo su schopny takto človeku ublížit to už ho mohli radšej zastrelit...
romso pred 15 rokmi
uz ne pastou do oka?? uz nozom???
snoopy11000 pred 15 rokmi
Ten noz videl v obchode a hned mu padol do oka :D :D
straka pred 15 rokmi
sa čudujem že vôbec žije a nie že ešte sám sa pohybuje
sk0r1ca pred 15 rokmi
to je chlapec ? ...sak ten jak vyzera...jak deska ...sak tam nemal co mu zasiahnut ...uplne suchy
strudel pred 15 rokmi
auch az ma oko s hlavou zacalo bolet ...
belasy pred 15 rokmi
Keby narazil do steny :D
nikestyler pred 15 rokmi
chlapec zaostril :D
amazone pred 15 rokmi
Ten nôž jak keby mu z oka vypadol.. :D
guru696 pred 15 rokmi
raz som videl zaznam ako sa jeden chalan napichol na ocelovu tyč. Od pasa krížom cez cele telo, vysla mu pri krku. Prezil, bol pri vedomi. Doktori nechapali, že mal take štastie,že mu nezasiahla žiaden dôležity organ. I takove veci se stavaj...
pukancek pred 15 rokmi
je to odporne a suhlasim ze to ma byt 18+
mrsoplik pred 15 rokmi
Boze fuj bolo mi to treba sem klikat ani som nechcel a aj tak ma ten tik v ruke premohol....